مشروح اخبار


*استقبال پرشور لنده شهر اولین ها، سرنوشت‌ساز و حماسی* *اتمام حجت با عاملان تفرقه و شایعه پراکنان* *موحد نامی ماندگار در سپهر سیاسی لنده*

امروز, 01:26

*استقبال پرشور لنده شهر اولین ها، سرنوشت‌ساز و حماسی*   *اتمام حجت با عاملان تفرقه و شایعه پراکنان*    *موحد نامی ماندگار در سپهر سیاسی لنده*

حضور پرشور و حماسی مردم لنده در استقبال از موحد، برگ زرینی دیگر در تاریخ این دیار رقم زد و نشان از عزم راسخ مردم برای رقم زدن آینده‌ای روشن به دست منتخب خود داشت.

ادامه خبر...


پایان را مردم رقم می زند

امروز, 11:33

پایان را مردم رقم می زند

چند روزی بیشتر به برگزاری انتخابات مجلس نمانده است.طبیعی است شور و شوق و به اصلاح تنور انتخابات حسابی داغ شده است و به عبارتی دیگر هیجانات به اوج رسیده است.البته مناطقی مثل کهگیلویه همیشه در آستانه انتخابات هیجانی و شور انگیز بوده است.اما کاش این همه شور و شعور و احساس در مسیر درست و مناسب خود هدایت شود.

ادامه خبر...


سلام موحد به بهارستان از دیار چشمه بلقیس

5 اسفند 1402 21:23

سلام موحد به بهارستان از دیار چشمه بلقیس

امروز در تاریخ کهگیلویه روز مهم و سرنوشت سازی بود.نگاه های زیادی به نطق انتخاباتی سید محمد موحد در شهر چرام دوخته شده بود.

ادامه خبر...


موحد و بزرگواری، کدام یک توسعه را می‌فهمد؟ رقابت بین دو روحانی سرشناس

4 اسفند 1402 14:18

موحد و بزرگواری، کدام یک توسعه را می‌فهمد؟  رقابت بین دو روحانی سرشناس

این روزها که انتخابات همه را صاحب‌نظر کرده است، بحث‌هایی از توسعه کهگیلویه بزرگ را در سخنرانی و میتینگ‌های برخی می‌خوانیم که خود مبیین بخشی از محرومیت مردم است. اینکه کسی بخواهد تفسیر توسعه را با این ذهنیت که میزان رأی آوری اش را بالا ببرد، به جامعه تلقین کند، فریبی برای خودش و طنزی برای محافل اهل خرد و اندیشه است. باید جامعه ما معنی توسعه را بداند. باید بدانیم که دروازه توسعه، تربیت نیروی انسانی است.

ادامه خبر...


لبیک هفتم مردم کهگیلویه به موحد

4 اسفند 1402 14:06

لبیک هفتم مردم کهگیلویه به موحد

بالاخره روز موعود فرا رسید و صبح امروز سید محمد موحد اولین نطق انتخاباتی رسمی خود در شهر دهدشت را انجام داد. 

ادامه خبر...


انتخابات کهگیلویه و ائتلاف های نانوشته

2 اسفند 1402 17:05

انتخابات کهگیلویه و ائتلاف های نانوشته

انتخابات کهگیلویه بزرگ وارد فاز نهایی خود شده است و از فردا صبح تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی شروع می‌گردد.در این دوره آرایش انتخاباتی کهگیلویه تا حدودی متفاوت از دوره های قبل است.

ادامه خبر...


تحلیل سیاسی فضای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ؛ چرا راند هفتم به نام موحد می‌شود؟

1 اسفند 1402 18:59

تحلیل سیاسی فضای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ؛  چرا راند هفتم به نام موحد می‌شود؟

انتخابات در شهرستان کهگیلویه بزرگ محوری‌ترین بحث این روزهاست. چراکه مردم از مدت‌ها قبل خود را برای شرکت در انتخابات آماده کرده و نامزد‌های انتخابات هر آنچه را که باور دارند و نیاز کهگیلویه بزرگ می‌دانند، به مردم می‌گویند.

ادامه خبر...


دلسوزان واقعی و بدلی کهگیلویه

1 اسفند 1402 16:52

دلسوزان واقعی و بدلی کهگیلویه

اخیرا کلیپی از یکی روحانیون منطقه در فضای مجازی منتشر شد که آنجا کسب رای مردم کهگیلویه در ۶ دوره نمایندگی مجلس توسط موحد را یک استثنا نامید.

ادامه خبر...


آقای دکتر مژدهی این تذهبون

1 اسفند 1402 16:45

آقای دکتر مژدهی این تذهبون

در شرایطی که تمامی عناصر ضد انقلاب در داخل و خارج ودشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی با بوق های تبلیغاتی خویش در تلاش هستند که حضور مردم در انتخابات سرنوشت ساز یازدهم اسفند 1402 را کمرنگ کنند، برخی از کاندیدها از جمله جناب دکتر مژدهی پور در سخنانی فاقد مبنا وبی اساس در روستای کلایه اظهار داشته اند که مردم نسبت به استخدام های پتروشیمی گلایه دارند.

ادامه خبر...


*موحد، شخصیتی همواره در مسیر صعود

30 بهمن 1402 20:24

*موحد، شخصیتی همواره در مسیر صعود

امروز در فضای رسانه ای کهگیلویه بزرگ، مطلبی منتشر شد با این مضمون که موحد در پرتگاه سقوط قرار گرفته و حیات سیاسی ایشان پایان یافته است.

ادامه خبر...


در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

1-سروش
2-بله
3-روبیکا
4-آی گپ
5-هیچکدام