مشروح اخبار


» اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویهفرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از توقیف ۶۸ دستگاه خودرو، ۲۷ دستگاه موتورسیکلت، دستگیری ۱۵۸ نفر و کشف ۹۳ فقره انواع سرقت در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از توقیف ۶۸ دستگاه خودرو، ۲۷ دستگاه موتورسیکلت، دستگیری ۱۵۸ نفر و کشف ۹۳ فقره انواع سرقت در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش راک نیوز،سرهنگ سید محمد موسوی در تشریح این خبر اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی شهرستان کهگیلویه و ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و توقیف وسایل نقلیه متخلف در این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.  
 وی افزود: ماموران در اجرای این طرح تعداد ۶۸ دستگاه خودرو، ۲۷ دستگاه موتورسیکلت به علت تخلف راکبان و رانندگان آنها از جمله نداشتن گواهینامه، نداشتن مدارک شناسایی، پلاک مخدوش، ایجاد مزاحمت، حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی و شیشه دودی توقیف و ضمن اعمال قانون به پارکینگ انتقال دادند. 
 موسوی تصریح کرد: همچنین در اجرای این طرح تعداد ۱۵۸ نفر متهم دستگیر که تعداد ۱۷ نفر از آنها به جرم سرقت، ۴۶ نفر از آنها به جرم مواد مخدر معتاد و کشف مقادیری مواد مخدر از آنها، تعداد ۶ نفر به جرم قاچاق کالا، 2 نفر به جرم مالی و اقتصادی، ۵ نفر به جرم مفاسد اجتماعی و ۸۲ نفر به جرم مابقی جرایم دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردیدند که از این تعداد دستگیرشدگان ۱۰۴ نفر از آنها سابقه دار بوده است. 
 وی گفت: در ادامه این طرح ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق، ۱۹۷ لیتر مشروبات الکلی، ۹۳ فقره انواع سرقت،1 قبضه سلاح جنگی، 3 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط و تعداد 6 واحد صنفی متخلف نیز پلمپ گردید. 
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد خاطرنشان کرد: با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای طرح از همکاری صمیمانه مردم با پلیس قدردانی و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک و مجرمان مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.تاریخ انتشار : 11 خرداد 1402 14:29» اخبار مرتبط:

 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کهگیلویه
 • 2 خبر جدید از نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه
 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه
 • اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان کهگیلویه
 • ۲۳سارق در اجرای طرح امنیت محله محور در گچساران دستگیر شدند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler