مشروح اخبار


» مدیرکل آموزش وپرورش استان خبر داد: پذیرش بیش از 20هزار نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمدمدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش 20568 نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تا پنجم فروردین ماه خبر داد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش 20568 نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تا پنجم فروردین ماه خبر داد.

به گزارش راک نیوز، حسنعلی عزت خواه گفت: از آغاز طرح اسکان نوروزی فرهنگیان تا پایان روز هشتم فروردین 4548خانوار با جمعیتی بالغ بر 20568نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد پذیرش شده اند.
عزت خواه با بیان اینکه بیشترین پذیرش مسافران نوروزی مربوط به پایگاه اسکان شهرستان بویراحمد با 2633 خانوار و جمعیتی بالغ بر 12105 نفر بوده است بیان کرد: شهرستان گچساران و کهگیلویه در رتبه های بعدی پذیرش اسکان مسافران نوروزی قرار دارند.
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیشترین مهمانان نوروزی امسال به ترتیب از استانهای اصفهان، چهار محال بختیاری ، فارس و خوزستان ، خراسان رضوی و تهران بوده است.
وی ضمن تشکر از عوامل اجرایی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان در استان از آنان خواست با تکریم و سعه صدر پاسخگوی مسافران و گردشگران نوروزی باشند تا آنان با خاطره ای خوش استان را ترک کنند. 
عزت خواه از مسافران نوروزی نیز خواست با توجه به تقارن بهار طبیعیت با بهار قرآن و معنویت همه شئونات اسلامی را نیز بر اساس آموزه های اسلامی رعایت نمایند.
گفتنی است : ۱۲ پایگاه و ۱۶۳ مدرسه جهت اسکان نوروزی توسط آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستانها و مناطق پیش بینی شده است که تا 12 فروردین ماه پذیرای میهمانان و گردشگران نوروزی می باشد.تاریخ انتشار : 8 فروردین 1402 14:45» اخبار مرتبط:

 • رئیس اداره تعاون وامور رفاهی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد: بیش ا ...
 • پذیرش بیش از ۲ هزار مسافر نوروزی در مدارس کهگیلویه وبویراحمد
 • اسکان شش هزار و هشتصد گردشگر نوروزی در مدارس گچساران
 • آماده سازی376 کلاس درس گچساران برای اسکان مسافران نوروزی در تعطیلات نوروز 9 ...
 • یک هزار و 835 مسافر نوروزی در مراکز آموزشی گچساران اسکان یافتند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام