مشروح اخبار


» پیام نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع) و روز پدرحجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام و روز پدر پیامی صادر کرد.

به گزارش راک نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موحد نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به مناسبت ولادت امیرالمؤمنین علی علیه السلام و روز پدر پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر می باشد:
*اَنا مدینةُ العِلم و علیٌّ بابُها فَمَن اَرادَ المَدینَةَ فَلْیَأْتِها مِن بابِها.*
*من شهر علمم و علی«ع» دروازهٔ آن، هر کس که آهنگ شهر کند باید که از دروازه آن وارد شود.*
ماه رجب فرصتی است برای خانه تکانی آیینه دل از گرد و غبار غفلت و گناه و پیشوازی راهنماست برای ورود به ماه شعبان المعظم ومنور کردن قلوب به انوار الهی و سیزدهمین این ماه میمون،منور است به میلاد مسعود حضرت علی«ع» که یگانه مولود خانه کعبه واولین مرد اقتداگر به مقتدای دین مبین اسلام بودند.
امیرالمؤمنین «ع»
اولین گوهر تابناک آسمان امامت بود که پرچم ننگین ضلالت،سیه روزی و جهالت را دوش به دوش پیامبر اسلام بر زمین زد و بیرق منوّر و هدایتگر تشیع را بر دوش گرفت و چراغ امامت ،ولایت و زمامداری اسلام ناب محمّدی را برای همیشه روشن نمود.
*گفتم که علی، گفت بگو سرالله/گفتم که علی، گفت بگو عین الله*
 *گفتم که به وصفش چه بگویم، گفتا/ لا حول ولا قوة الا بالله*
  این ولادت میمون و مزین نمودن این روز خجسته به نام روز پدر فرصتی است تا قدردان زحمات پدران تلاشگر و رنج کشیده‌ای باشیم که همواره و در هر شرایطی در جهت تامین معاش زندگی آبرومندانه و آسایش اهل خانواده تلاش می‌کنند.
 ولادت با سعادت مولی الموحدین، امیرالمومنین، حضرت علی علیه السلام و روز پدر را به عموم شیعیان جهان ،مردم متدین و امامت مدار حوزه انتخابیه خویش به ویژه جامعه مردان و پدران تبریک عرض نموده و از یگانهٔ منان و متعال خواهانم که لیاقت پیروی راستین از رفتار، کردار و گفتار آن سرچشمهٔ عرفان و حقیقت، حضرت علی علیه السلام را نصیب همه ما و شما بگرداند
 *آمین یا رب العالمین*
 سید محمد موحد،
 نماینده حوزه انتخابیه کهگیلویه،چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامیتاریخ انتشار : 14 بهمن 1401 20:46» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس شورا ...
 • پیام تبریک نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد ...
 • پیام تبریک فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرا رسیدن ولادت مو ...
 • پیام تبریک حجت الاسلام موحد به مناسبت روز جوان و سالروز ولادت حضرت علی اکبر ...
 • پیام تبریک حجت الاسلام موحد به مناسبت روز پاسدار و جانباز
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler