مشروح اخبار


» پلیس از آنتن شبکه دنا مشاور شما می‌شودمدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی شبکه دنا برای تهیه و پخش برنامه پلیس مشاور خبر داد.

پلیس از آنتن شبکه دنا مشاور شما می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی شبکه دنا برای تهیه و پخش برنامه پلیس مشاور خبر داد.
به گزارش راک نیوز،امیر رئوف در دیدار با فرمانده انتظامی و روسای پلیس‌های تخصصی این استان گفت: با مشارکت فراجا این برنامه هفتگی می‌تواند به ارتقاء سواد انتظامی و امنیتی شهروندان کمک کند.
وی از برنامه ریزی حوزه‌های پیام شبکه استانی دنا برای انعکاس فعالیت‌ها و رشادت‌های پلیس در هفته فراجا خبر داد و گفت: امنیت امروز کشور مدیون تلاش‌های پلیس و سایر نیرو‌های امنیتی است که تا پای شهادت در میدان حضور دارند.
مدیرکل صداو سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد داشتن پیوست‌های رسانه‌ای برای پلیس‌های تخصصی را ضروری عنوان کرد و افزود: با این اقدام، سرعت عمل در اطلاع رسانی به وجود آمده و از بروز هر گونه شایئه و یا اخبار جعلی جلوگیری می‌شود.
رئوف همچنین با قدردانی از حضور با بصیرت پلیس در مواجهه با اغتشاشگران، بیان کرد: صبر و متانت نیرو‌های فراجا کمک شایانی به خاموش کردن آتش فتنه‌ای داشت که تلاش می‌کرد امنیت جامعه را از بین می‌برد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد هم با تشکر از زحمات مدیرکل صدا و سیمای این استان و حوزه پیام در تولید و پخش برنامه‌های پلیس برای تبیین خدمات و رشادت‌های فراجا در جامعه، اضافه کرد: صداوسیمای استان در زمینه اعطلای فرهنگ اسلامی، توسعه فرهنگ قانون پذیری و قانون مداری، پلیس را در انجام ماموریت مربوطه در برپایی هر چه بهتر امنیت پایدار یاری رسانده است.
در پایان این نشست فرمانده انتظامی استان با اهداء لوحی از تلاش ها و زحمات مدیرکل صداوسیمای این استان و معاونان وی در حوزه پیام تقدیر کرد.تاریخ انتشار : 14 مهر 1401 14:31» اخبار مرتبط:

 • تشریح ویژه برنامه های صداوسیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در سوم خردا ...
 • دستور پیگیری فرمانده انتظامی پایتخت در واکنش به ویدیوی منتشر شده
 • فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد؛امروز یکی از نیازهای اصلی م ...
 • دستگیری عاملان تیراندازی به رئیس دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد
 • تشریح برنامه‌های هفته ناجا در نشست خبری فرمانده انتظامی کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler