مشروح اخبار


» معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:حوادث اخیر موجب دلسردی نیروی انتظامی نشود/نظارت مستمر پلیس برای جلوگیری از فروش مواد مخدر در فضاهای آموزشیمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آستانه بازگشایی مدارس پلیس نظارت بیشتری بر مدارس و دانشگاه‌ها داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آستانه بازگشایی مدارس پلیس نظارت بیشتری بر مدارس و دانشگاه‌ها داشته باشد.

به گزارش راک نیوز،سید جواد هاشمی مهر در نشست کارگروه مبارزه با مواد مخدر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: مواد مخدر تهدید جدی برای جامعه است و می‌طلبد فرمانداران استان با احساس مسئولیت جلسات مبارزه با مواد مخدر را برگزار و فعالیت بیشتری در این زمینه داشته باشند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مبارزه جدی با مواد مخدر همکاری و مسئولیت‌پذیری همه دستگاه‌ها را می‌طلبد، افزود: فراجا در زمینه برخورد با مواد مخدر پای کار است و شهدای زیادی برای امنیت و آسایش مردم تقدیم کرده است.
وی با اشاره به حوادث اخیر و هجمه دشمنان علیه نیروی انتظامی و پلیس گفت: هجمه دشمنان علیه نیروی انتظامی یعنی اینکه پلیس به وظیفه خود به نحو احسن عمل کرده است و با حضور در همه میادین از سیل و زلزله گرفته تا اعمال قانون به دنبال رفاه مردم است که قدردان این قشر خودم هستیم.
هاشمی‌مهر با بیان اینکه پلیس به وظیفه خود عمل کرده و اگر اشکالاتی وجود دارد قانونی رفع شود، افزود : با خانواده مرحومه مهسا امینی ابراز همدردی می‌کنیم، عده‌ای موضوع فوت خانم امینی را بهانه قرار دادند و جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته‌اند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خطاب به کارکنان و زحمت‌کشان نیروی انتظامی گفت: مبادا حوادث اخیر موجب دلسردی نیروی انتظامی شود، همراه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت، آسایش و آرامش مردم هستیم.
وی به آغاز سال تحصیلی اشاره و عنوان کرد: دانش‌آموزان و دانشجویان در موضوع مواد مخدر از آسیب‌پذیری بالایی برخودار هستند که توصیه می‌کنیم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با همکاری مدیران مدارس و روسای دانشگاه‌ها نظارت کنند و اجازه توزیع مواد مخدر در این مکان‌های آموزشی را ندهند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر حضور پلیس در کنار مدارس تاکید کرد و یادآور شد: بر کیوسک‌های اطراف مدارس نظارت شود.
هاشمی‌مهر با اشاره به اجرای طرح یاریگران زندگی با مشارکت هنرمندان و ریش‌سفیدان و طرح یاریگران صنوف مختلف گفت: گاهی اجرای یک کار هنری اثرگذاری بیشتری بر یک محیط اجتماعی دارد.
معاون استاندار در پایان انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و بنیاد شهید استان را کار ارزشمندی در راستای حفاظت و حراست از قشر ایثارگران جامعه دانست.
همچنین سرهنگ جهانبخش محمدی سیرت معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در ۶ ماه سال جاری خبر داد و گفت: کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به افزایش ۲۲ درصدی دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر افزود: در همین خصوص ۱۶۵ دستگاه خودرو توقیف شد.
انتهای پیام/تاریخ انتشار : 30 شهریور 1401 20:44» اخبار مرتبط:

 • کشف ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در کهگیلویه و بویر احمد
 • کشف بیش از ۵۵ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس کهگیلویه و بویراحمد و لرستان
 • ۲۸ کیلوگرم ماده مخدرحشیش در گچساران کشف شد
 • بیش از 32 کیلوگرم مواد مخدر در شهر یاسوج کشف شد
 • افزایش ۴۰ درصدی کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler