مشروح اخبار


» لزوم آمادگی همه دستگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با تهدیدات دشمنانمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تهدیدات دشمن مسئولیت‌ها را دو چندان می‌کند.

لزوم آمادگی همه دستگاه‌های استان برای مقابله با تهدیدات دشمنان 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تهدیدات دشمن مسئولیت‌ها را دو چندان می‌کند.
به گزارش راک نیوز،سید جواد هاشمی مهر در نشست کارگروه پدافند غیرعامل با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس گفت: فردا همایش تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت به صورت وبیناری با حضور مقام معظم رهبری برگزار و همزمان با سراسر کشور از یک هزار خانواده شهدا و ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می‌شود که همه دستگاه‌ها در بهتر برگزار شدن این برنامه با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همکاری کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد همچنین بر همکاری همه دستگاه‌ها برای بازگشایی هر چه باشکوه‌تر مدارس در دوم مهر ماه تاکید کرد و یادآور شد: دستگاه‌ها در این زمینه با آموزش و پرورش همکاری داشته باشند.
وی ادامه داد: تهدیدات مسئولیت ما را چند برابر می‌کند و باید در مقابل این تهدیدات و توطئه‌ دشمنان که هر روز به شکل و شیوه جدیدی است هوشیار عمل کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خطاب به دستگاه‌ها گفت: در شرایط حساس کنونی بیشتر احساس مسئولیت کنید و برای مقابله با تهدیدات دشمنان در همه حوزه‌ها آمادگی داشته باشید.
هاشمی‌مهر عنوان کرد: در هفته پدافند غیرعامل برنامه‌‌ها عملیاتی شوند و برای مانورهای این هفته و همکاری بین دستگاهی سناریو تعریف شود.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مکان‌های حساس، مهم و حیاتی استان مطابق با استانداردها به روز شوند تا مشکلی ایجاد نشود.
انتهای پیام/تاریخ انتشار : 29 شهریور 1401 16:32» اخبار مرتبط:

 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:لزوم توجه به برنامه‌های ف ...
 • جلسه شورای پدافند غیر عامل استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد+تصاویر
 • انتقاد معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بی توجهی برخی مدیران به ...
 • برگزاری مانور تهدیدات احتمالی دشمن در بیمارستان صنعت نفت گچساران
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler