مشروح اخبار


» تاکید بر سالم بودن آب شرب شهر یاسوج/ سازمان همیاری شهرداری نسبت به جمع‌آوری زباله اقدام کندمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان همیاری شهرداری نسبت به جمع‌آوری زباله ورودی شهرها اقدام کند.

تاکید بر سالم بودن آب شرب شهر یاسوج/ سازمان همیاری شهرداری نسبت به جمع‌آوری زباله اقدام کند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان همیاری شهرداری نسبت به جمع‌آوری زباله ورودی شهرها اقدام کند.
 
به گزارش راک نیوز ،نشست کارگروه فرهنگی، اجتماعی و سلامت خانواده با سه دستور کار آب شرب یاسوج، سگ‌های ولگرد و زباله‌های رها شده در ورودی شهر یاسوج به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
سید جواد هاشمی‌مهر گفت: هدف از تشکیل جلسه و بررسی این سه موضوع زیر سوال بردن خدمات دستگاه‌ها نیست بلکه هم‌فکری برای بهبود شرایط است.
وی با اشاره به نگرانی‌های مردم در خصوص سگ‌های ولگرد افزود: طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی سال گذشته یک هزار و ۴۹۷ مورد حیوان گزیدگی ثبت شده که آمار بسیار بالایی است و ناشی از بی‌توجهی به این موضوع است و در این میان سگ‌ها تهدید جدی برای سلامت خانواده‌ها هستند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کمیته اتلاف سگ‌های ولگرد تشکیل و در موضوع سگ‌های ولگرد پای کار باشند تا هزینه درمانی مردم افزایش نیابد و بیت‌المال هدر نرود.
وی با بیان اینکه سگ‌های ولگرد باعث نگرانی بزرگان دینی استان شده و آیت‌الله حسینی در خطبه‌های نماز جمعه به این مورد اشاره و ابراز نگرانی کردند، گفت: نباید کار به جایی برسد که از بزرگان دینی هزینه کنیم، متولیان برابر با دستورالعمل‌ها، وظیفه قانونی خود را انجام دهند و ظرف یک ماه آینده اقدامات میدانی و اساسی در سطح شهرها خصوصا شهر یاسوج را انجام دهند.
وی بیان کرد: کارهایی در این زمینه توسط شهرداری و فرمانداری انجام شده اما بازهم نواقصانی وجود دارد که فرماندار با جدیت ورود کرده و جلساتی در این زمینه تشکیل دهد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وضعیت آب شرب یاسوج عنوان کرد: طبق آزمایشات مرکز بهداشت و آب و فاضلاب، آب شرب شهر یاسوج سالم است و نگرانی در این زمینه وجود ندارد ضمن اینکه احداث تصفیه خانه آب شرب شهر یاسوج که هم‌اکنون ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد دغدغه‌ها را کاهش می‌دهد.
وی بیان کرد: در یکسال اخیر و با سفر رئیس جمهور تحول عظیمی در راستای مرمت و بهسازی شبکه آب شرب یاسوج صورت گرفته و با تزریق سایر اعتبارات شبکه آب شرب یاسوج تکمیل می‌شود.
هاشمی مهر در خصوص رهاشدگی زباله در ورودی یاسوج خواستار تشکیل کارگروهی در این زمینه شد و خاطرنشان کرد: سازمان همیاری شهرداری به وظیفه خود در زمینه جمع‌آوری زباله‌های ورودی یاسوج به نحو شایسته اقدام کند.
انتهای پیام/تاریخ انتشار : 29 شهریور 1401 14:38» اخبار مرتبط:

 • رها شدن زباله‌ها در ورودی‌های شهر یاسوج/ لزوم مدیریت سایت دوپشته دشت‌روم
 • معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:انجام کارهای پژوهشی در زم ...
 • تخلیه زباله جلوی یکی از ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد
 • تشکیل ستاد ساماندهی کودکان کار در مرکز کهگیلویه و بویراحمد
 • ازاعتراف عضو شورای شهر یاسوج به تخلف کارگران شهرداری تانبود اعتبار احداث ک ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler