مشروح اخبار


» جزئیات جدید از زندگی چهره ی پرحاشیه ی فضای مجازیمن متولد سال ۷۰ در اهواز هستم و دو سه ساله که بودم با خانواده ام به تهران آمدیم و اینجا بزرگ شدم. هنرستان البرز گرافیک خواندم و مدرک کارشناسی ام را در رشته ی معماری گرفتم.

راک نیوز به نقل از روزیاتو: آناشید حسینی، چهره ی پرحاشیه ی فضای مجازی در مصاحبه ای با یک رسانه اینترنتی از تحصیلات، کار و حواشی زندگی شخصی خود گفته است.

 

آناشید حسینی کیست؟

نام او ابتدا به واسطه ی ازدواجش با امیر محسن مرادیان در سال ۹۷ و فعالیت های اینستاگرامی اش بر سر زبان ها افتاد که با حواشی زیادی همراه بود. امیر محسن مرادیان، فرزند مرتضی مرادیان، سفیر سابق ایران در دانمارک است. آناشید حسینی در آن زمان محجبه بود.


این ازدواج اما تنها ۲ سال دوام آورد و در سال ۹۹، امیر محسن مرادیان با انتشار پستی در اینستاگرام از جدایی او و آناشید حسینی به دلیل حواشی ایجاد شده برای زندگی مشترک شان خبر داد.

پس از این جدایی، تصاویری از آناشید حسینی در کنار پویان مختاری در ترکیه منتشر شد، چهره ی بدنام اینستاگرام که از گردانندگان سایت های شرط بندی است. انتشار این تصاویر حواشی تازه ای برای آناشید حسینی رقم زد.

یکی دیگر از حواشی آناشید حسینی پس از جدایی اش، تغییر حجابش بود که او را با انتقادات زیادی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی رو به رو ساخته است.

همچنین در ماه های گذشته تصاویری قدیمی از آناشید حسینی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می داد او پیش از امیر محسن مرادیان با فرد دیگری ازدواج کرده بود.

او تیر ماه ۱۴۰۱ با امین رضا چلبیانلو ازدواج کرد.امین رضا چلبیانلو متولد سال ۱۳۶۲ در تبریز، دندانپزشک و تهیه کننده سینما است.

جزئیات جدید از زندگی چهره ی پرحاشیه ی فضای مجازی

 آناشید حسینی در این مصاحبه در پاسخ به اینکه گفته می شود تحصیلات آکادمیک در حوزه ی طراحی لباس ندارد و مدرک تحصیلی او دیپلم است، گفت:

من متولد سال ۷۰ در اهواز هستم و دو سه ساله که بودم با خانواده ام به تهران آمدیم و اینجا بزرگ شدم. هنرستان البرز گرافیک خواندم و مدرک کارشناسی ام را در رشته ی معماری گرفتم.

 

بعد از آن، دوره ی کارشناسی ارشدم را در یکی از شاخه های رشته طراحی لباس گذراندم. یک دوره ی مشترک دانشگاه امیرکبیر با دانشگاه مد آرت پاریس بود. رشته ی من در واقع مدیریت کسب و کار در حوزه ی فشن و کالاهای لوکس بود. این دوره به صورت فشرده در پاریس برگزار شد. تمام دروس توسط استادان فرانسوی و به زبان انگلیسی تدریس می شد. این اساتید همگی زمانی در بزرگ ترین و بهترین برندهای دنیا فعال بودند.

از ابتدا هدفم این بود که طراح لباس عروس شوم. بعد از آن هم در کلاس ها و دوره های زیادی شرکت کردم و توانستم برندم را گسترش دهم. حالا هم با یک تیم حدوداً ۵۰ نفره کار می کنم. از زمانی هم که کارم را در زمینه ی طراحی لباس عروس شروع کردم، با استقبال خیلی خوبی مواجه شد.تاریخ انتشار : 21 شهریور 1401 10:45» اخبار مرتبط:

 • عکس رمانتیک لو رفته از امیر تتلو و سحر قریشی!
 • حواشی جنجالی نوزادی که قبل از تولد در اینستاگرام فعال بود+عکس
 • ریحانه پارسا عاشورایی شد / عکس تغییر استایل ریحانه پارسا بعد از جدایی از مه ...
 • حواشی ازپیاده روی اربعین حسینی درکربلای معلی +تصاویر
 • 3 ستاره زن سینمای ایران از اخبار ازدواج خود می گویند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler