مشروح اخبار


» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآنی «بهار ضیافت» در یاسوجبه همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه بزرگ قرآنی با عنوان «بهار ضیافت» در یاسوج برپا می شود.

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد نمایشگاه بزرگ قرآنی با عنوان «بهار ضیافت» در یاسوج برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری راک نیوز، «امین درخشان» امروز در گفت و گو با خبرنگاران در یاسوج اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، نمایشگاه علوم قرآنی «بهار ضیافت» در یاسوج برپا می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه بیش از ۲ هزار عنوان کتاب در قالب ۲۲ غرفه با موضوعات قرآن و عترت به نمایش در می آیند.
وی با بیان اینکه موضوعات این نمایشگاه مرتبط با حوزه قرآن و عترت است، افزود: در این نمایشگاه بزرگ قرآنی محصولات فرهنگی، غرفه‌های مد و لباس، خانواده، برنامه های ویژه کودکان، غرفه امر به معروف و نهی از منکر و پاسخ به شبهات، غرفه تولید محتوا در فضای مجازی، غرفه نغمات آسمانی، غرفه «قرآن بخوان جایزه بگیر»، غرفه استعدادیابی اذان، ابتهال، صوت، قرآن، غرفه جهاد تبیین و گفتمان جوان نیز با حضور متربیان برپا می شود.
درخشان به برنامه‌های جنبی نمایشگاه «بهار ضیافت» اشاره کرد و گفت: ایستگاه‌های نقاشی و خوشنویسی با حضور هنرمندان، محافل قرآنی، نشست های تخصصی موضوعی، گفت و گو های تخصصی جوانان و پرسش و پاسخ، اجرای نمایش های خیابانی با موضوعات قرآنی از جمله برنامه های جنبی این نمایشگاه خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نمایشگاه از ۲۹ فروردین ماه به مدت حدود یک هفته به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، معاونت فرهنگی سپاه فتح، اداره کل تبلیغات اسلامی استان، دارالقرآن کریم و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی کار خود را آغاز خواهد کرد.تاریخ انتشار : 27 فروردین 1401 21:50» اخبار مرتبط:

 • دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و ب ...
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: جریان سازی قرآنی در مناطق ...
 • نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد بهمن ماه برپا می شود
 • افتتاح هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد
 • حضور مطبوعات و خبرگزاری های کهگیلویه و بویراحمد در نمایشگاه تهران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler