مشروح اخبار


» جوابیه ای به نقد سید حسین رهی // آقای به اصطلاح فعال رسانه ای: هنوز فرق نقد و انتقاد را نمی دانی!!! یا خود را به کوچه علی چپ زده ای؟؟؟متاسفانه، در این دنیای پر زرق و برق امروزی، هرکسی قلم به دست گرفت و مطالبی را به اغراق و از روی حب و بغض نوشت را فعال رسانه ای می نامند!!!!!

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین راک نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

جوابیه ای به نقد حسین رهی:

آقای به اصطلاح فعال رسانه ای: هنوز فرق نقد و انتقاد را نمی دانی!!! یا خود را به کوچه علی چپ زده ای؟؟؟ 

متاسفانه، در این دنیای پر زرق و برق امروزی، هرکسی قلم به دست گرفت و مطالبی را به اغراق و از روی حب و بغض نوشت را فعال رسانه ای می نامند!!!!! 
در تعریف نقد و انتقاد گفته اند: 
نقد دیدن نیمه خالی و پر لیوان است و مبتنی بر معیارهای جمعی و عقل است و کمتر دچار اشکال می شود. نقد دیدن نقاط قوت و ضعف به طور همزمان است. نقد یک طرفه نیست و می خواهد مشکلی را حل کند.
انتقاد معطوف به جنبه های منفی و معایب پدیده ها
در انتقاد اغراض شخصی وارد می شود. انتقاد پیامی است معطوف به ارائه جنبه‌های منفی و معایب پدیده‌ها، رویدادها، موضوعات، اندیشه‌ها، دستاوردها، اعمال و به طور خلاصه تمامی مسائل اجتماعی و انسانی. در واقع مطلب انتقادی مطلبی است که خصیصه اصلی آن جهت‌گیری منفی و واضح نسبت به یک عمل، اندیشه و رویداد باشد.
حال، اگر پژوهشگران صادق و وجدان های بیدار، روی مطالب آقای رهی نظر بدهند و آن را تحلیل شکلی و محتوایی کنند، در می یابند که رهی، راهش را سراسر اشتباه می رود.
از جمله بندی های درهم و برهم و غلط املایی و شکلی گرفته تا محتوای سرشار از حقد و اغراق ها و قیاس های خنده آور!!!!!! 
نویسنده انگار هنوز نمی داند که سخنانش نقد نیست بلکه از روی انتقاد است!!!!!
آقای رهی وقتی در تیتیر سخنانت از کلید واژه نقد استفاده می کنی، باید اصول نقد را رعایت کنی، نه اینکه صحبت های بی اساس و پایه و انتقادگونه خود را در قالب نقد بیان کنی. کاش فعالان رسانه ای حقیقت بین و کارآزموده و باانصاف، قبل از مطالبتان برای شما یک جلسه توجیهی می گذاشتند که در نقد باید سره از ناسره تشخیص داده شود، باید هم نیمه خالی لیوان را دید و هم نیمه پر آن را. 
البته مطالب شما را در برخی سایتها که می خوانم، طبق معمول هدفت فقط تخریب نماینده است، لذا تنها از یک زاویه خاص و نادرست به مسائل نگاه می کنی!!! 
از کاه، کوه می سازی و به گمان واهی و باطل خود، انتقادات و‌ نه نقدهایی را مطرح می کنی که از کسیکه خود را فعال رسانه ای معرفی می کند، بسی جای تاسف دارد. 
اینکه سد آبریز به عنوان مهم ترین مطالبه مدنی با پیگیری های حجت الاسلام موحد به سرمنزل مقصود می رسد را نمی بینی و یا آن آنطور که باید و‌ شاید بدان نمی پردازی تا رسالت نویسندگی خود را ادا کرده باشی، بلکه یک تیر رها شده از کمان را که در این شرایط وخیم اقتصادی برای مردم هیچ‌ اولویتی ندارد را در بوق و کرنا می کنی، هم شد نقد؟؟؟؟؟؟؟ 
چه عقل سلیمی باور می کند که سد آبریز با آن عظمت که آینده کهگیلویه بزرگ را رقم می زند، به نوعی ضعیف و ایستا و راکد جلوه داده شود و‌لی باند فرودگاه که در شرایط کنونی برای مردم آب و نان نمی شود را مصوبه دولت می نامید و با افتخار از آن نام می برید؟؟ 
غیر از این است که حرفی برای گفتن ندارید؟؟؟؟ 
فعال به اصطلاح رسانه ای: 
این نماینده نیست که مردم را کر و کور، بیسواد و ناآگاه فرض نموده است؟ بلکه این شما و امثال شمایید که مردم را کر و کور و لال فرض فرموده اید که پروژه ای در حد شعار و نام را ردیف دار و .... ذکر می کنید.  
از نماینده سابق سوال کنید که بر اساس کدام محاسبه، بر اساس کدام شاخص توسعه و بر اساس کدام مصوبه دولت، باند فرود گاهی که وجود خارجی ندارد را بر زبان جاری ساخت؟ 
بر همگان روشن شده است که آقای موحد برخلاف نماینده سابق که مردم بخاطر همین شعارهای تبلیغاتی و آماده باش های بی سرانجام دست رد بر سینه او زدند، شعار توخالی نمی دهد بلکه پروژه ای چون سد آبریز را به عنوان عیدی به مردم هدیه می دهد تا شما در پاسخ به سراب باند فرودگاه که بیشتر شبیه دروغ سیزده است، متوسل شوی. 
نگرانی عمیق شما از اینکه نماینده کنونی در انتصابات شهرستانی دخالت نمی کند ولی در سطح کلان کشور، از فرزندان شایسته استان براساس لیاقت و شایستگی که دارند، حمایت معنوی می کند، قابل درک است ولی باید بگویم درمانی ندارد چراکه شخصیت موحد آنقدر بزرگ و دارای وسعت نظر است که این نقدهای مغرضانه او را در خدمت رسانی به مردم، متوقف نمی کند. 
بدانید که نقدهای مغرضانه و به دور از واقعیت، چون آب در هاون کوفتن است. تاریخ انتشار : 11 فروردین 1401 14:03» اخبار مرتبط:

 • هدیه نوروزی موحد به مردم حوزه انتخابیه/ قرار گرفتن سد آبریز در ردیف بودجه ۱ ...
 • سید ابراهیم موحد سیاستمداری بی ادعا و در خدمت مردم
 • ۲ اسفند و وعده هایی ک یکی پس از دیگری در حال تحققند و جوانانی که امیدوار شد ...
 • وقتی حسادت جای انتقاد را می گیرد /آقای به اصطلاح خبرنگار این چه نگاه کردن ا ...
 • تحلیل رسانه ای،یا تخریب رسانه ای موحد؟؟؟
 • » اشتراک گزاری خبر

  • نقدی

  • 19 فروردین 1401 12:23
  • گروه کاربری: ميهمان
  • آیدی یاهو:
  • تاریخ عضویت: --
  • وضعيت:
  • 0 خبر
  • 0 نظر
  ^
  به آقای رهی بگویید همه روزه گشتی در شهر دهدشت واطراف بزند وببیند دختران نماینده مورد علاقه اش چطور با ماشینهای آخرین مدل ومیلیاردی اعصاب مردم فقیر که از نان شبشان درمانده اند پایمال می کنند . این است مردم داری .
  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام