مشروح اخبار


» جزئیات درگذشت مامور پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد در حین ماموریتستواندوم داراب امرانی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد عصر روز گذشته حین ماموریت در محور یاسوج - دهدشت دچار سانحه رانندگی و جان به جان آفرین تسلیم کرد. 


ستواندوم داراب امرانی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد عصر روز گذشته حین ماموریت در محور یاسوج - دهدشت دچار سانحه رانندگی و جان به جان آفرین تسلیم کرد. 
به گزارش راک نیوز، سرهنگ ستاد «کیقباد مصطفایی» در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مامور وظیفه شناس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد«ستواندوم داراب امرانی» ؛ عصر روز گذشته طی مأموریتی در عملیات تعقیب و گریز در برخورد و مقابله با قاچاقچیان و دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی در محور مواصلاتی شهرستان بویراحمد به شهرستان کهگیلویه؛ در سانحه رانندگی، جان عزیز خود را در راه امنیت مردم ؛ جان به جان آفرین تسلیم کرد.
وی افزود: چندی پیش و بدنبال اطلاع پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت افرادی سودجو و قاچاقچی ، گروهی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع؛ به ماموریت اعزام شدند.
رییس پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد : خودروی حامل سه نفر از ماموران پلیس در نزدیکی روستای بابکان در محور یاسوج-دهدشت دچار سانحه شد که متأسفانه در این حادثه مرحوم داراب امرانی در دم جان باخت و دو نفر دیگر از همکاران مصدوم که توسط عوامل اورژانس؛ به مراکز درمانی منتقل شدند.
سرهنگ «مصطفایی» در پایان ضمن ابراز تأسف از این ضایعه جبران ناپذیر و عرض تسلیت به همکاران فرماندهی انتظامی استان و خانواده گرامی ایشان و طلب غفران الهی برای مرحوم امرانی ؛ اظهار داشت : ماموران نیروی انتظامی همواره در خط مقدم مقابله با نا امنی ؛ و برقراری نظم و امنیت اجتماعی قرار دارند و درگذشت این همکار وظیفه شناس در حین ماموریت و دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی، گواه بر صدق این ادعاست.


تاریخ انتشار : 24 مهر 1399 13:36» اخبار مرتبط:

 • شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی استان در جاده یاسوج - دهدشت
 • فوری / جان باختن یکی از پرسنل نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد
 • تکذیب خبر کشته شدن جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سانحه رانندگ ...
 • 89 کیلوگرم مواد مخدر در گچساران کشف شد
 • طرح ساماندهی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود