مشروح اخبار


» توزیع 152هزار پرس غذای گرم و بسته غذایی بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد در مرحله دوم رزمایش ایران همدلمدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مرحله دوم رزمایش ایران همدل در قالب طرح اطعام حسینی 152 هزار و 44 پرس غذای گرم و بسته غذایی از عید قربان تاکنون بین نیازمندان استان توزیع شد.
 


قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به‌فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر راه‌اندازی رزمایش گسترده مواسات و همدلی، طرح اطعام نیازمندان این استان در این رزمایش در مرحله اول با مشارکت خیران و نیکوکاران در ماه مبارک رمضان اجرا شد.
وی به مرحله دوم طرح رزمایش ایران همدل در قالب اطعام حسینی اشاره و بیان کرد: مرحله دوم این طرح از عیدغدیر امسال آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
مبشری با اشاره به اینکه تاکنون 152 هزار و 44 پرس غذای گرم و جیره غذایی در قالب طرح اطعام حسینی بین نیازمندان استان توزیع شد، گفت: از این مقدار 138هزار و 987پرس غذای گرم بااعتبار دو میلیارد و 405 میلیون تومان است و مابقی در قالب جیزه غذایی خشک بوده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به کمک‌های مردمی در قالب رزمایش ایران همدل اشاره و بیان کرد: در این زمینه نیز از عید قربان تاکنون سه میلیارد و 980 میلیون تومان کمک‌های نقدی و کالایی مردمی برای نیازمندان جمع‌آوری‌شده است.
مبشری خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات معیشتی تعداد نیازمندان استان به‌خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا بیشتر شده است که این موضوع تعامل و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استان را برای یاری نیازمندان می‌طلبد.
وی ضمن قدردانی از همه‌کسانی که در مرحله اول رزمایش ایران همدل به یاری نیازمندان شتافتند، گفت: از مردم خیر و نیکوکار استان و همه دستگاه‌های اجرایی تقاضا داریم که با مشارکت در طرح اطعام حسینی در این مرحله نیز یاریگر نیازمندان باشند.
مبشری یادآور شد: مردم خیر و نیک‌اندیش استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۰۵۳۱  به نام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام


تاریخ انتشار : 7 مهر 1399 13:08» اخبار مرتبط:

 • کمک ۲ میلیارد تومانی مردم کهگیلویه و بویراحمد به طرح اطعام حسینی
 • در قالب طرح اطعام حسینی؛ توزیع 38 هزار پرس غذای گرم و جیره غذایی بین نیازم ...
 • مرحله دوم رزمایش ایران همدل در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
 • در طرح اطعام مهدوی محقق شد؛توزیع 120 هزار پرس غذای گرم و بسته غذایی بین نیا ...
 • 46 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود