مشروح اخبار


» با مشارکت در شور عاطفه ها یاریگر دانش‌آموزان نیازمند باشیمجلسه ساماندهی برگزاری جشن عاطفه‌ها در سال جاری با حضور نمایندگان ادارات عضو در دفتر مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.


قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در این جلسه گفت: بیش از 10 هزار دانش‌آموز و دانشجوی تحت حمایت این نهاد در استان داریم که با توجه به شیوع ویروس کرونا و فضای متفاوت تحصیل دانش‌آموزان در سال جاری برای ادامه تحصیل این دانش‌آموزان نیازمند یاری و مشارکت همگانی هستیم.
وی تصریح کرد: امسال برنامه شور عاطفه‌ها از ۲۲ شهریورماه با شعار ایران همدل-شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان آغازشده و تا ۱۱ مهرماه ادامه دارد.
مبشری تصریح کرد: تأکیدات برگزاری شور عاطفه‌های امسال ، پرداخت الکترونیکی کمک‌ها با توجه به اپیدمی ویروس کرونا و مساعدت در زمینه تأمین گوشی تلفن همراه و تبلت جهت استفاده دانش‌آموزان در فضای مجازی است.
وی به روش‌های در نظر گرفته‌شده برای مشارکت مردم در این طرح اشاره کرد و گفت: تصریح کرد: برای مشارکت در این طرح روش‌های گوناگون در نظر گرفته‌شده است که عمده این روش‌ها به‌صورت غیرحضوری و مجازی است.
مبشری با اشاره به آمادگی دفاتر کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سطح استان و همچنین مراکز نیکوکاری وابسته به این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی، گفت: با توجه به شرایط ویروس کرونا و وضعیت استان تصمیم بر این است که در تمامی شهرستان‌ها یک پایگاه مرکزی جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی راه‌اندازی شود.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به ارتباط با خیران و نیکوکاران از طریق فضای مجازی اشاره کرد و افزود: شماره‌گیری کد #۱۴*  و همچنین #۰74*۸۸۷۷* و شماره کارت 60379975038941 و شماره‌حساب 0111585349004 از مهم‌ترین درگاه‌های مشارکتی مردم خیر و نیکوکار برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در شور عاطفه‌های امسال است.
وی با اشاره به اینکه در جشن عاطفه‌های سال گذشته در کهگیلویه و بویراحمد، یک میلیارد و 700 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد، گفت: امیدواریم مردم خیر و نیک‌اندیش استان امسال نیز همچون سال‌های گذشته و پرشورتر از گذشته برای یاری دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد مشارکت داشته باشند.
شایسته ذکر است، اعضای حاضر در این جلسه با ارائه نقطه نظرات خود بر مشارکت همگانی در خصوص کمک به تأمین ملزومات موردنیاز دانش‌آموزان نیازمند تأکید کردند.


تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 23:53» اخبار مرتبط:

 • 10 هزار دانش‌آموز نیازمند کهگیلویه و بویراحمدی چشم‌انتظار یاری خیران هستند
 • جزییات برگزاری رویداد شور عاطفه ها در استان هرمزگان
 • آغاز شور عاطفه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد
 • در آستانه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها: توزیع 75هزار پاکت مخصوص جشن عاطفه‌ها در م ...
 • آمادگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن ع ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود