مشروح اخبار


» تاجگردون فقط چند روز دوام آورد؛ انتقاد از بالا تا پایین مسئولان استانیتاجگردون که در طی چندهفته گذشته با انتشار تصاویری از کوهنوردی و شب های تهران و کمی رمانتیک تر مطالبی از هوشنگ ابتهاج ازاتوبان سیاست فاصله گرفته  بود، با یک گردش به چپ دوباره به همان کوی سیاست برگشت تا با امید به آینده دراین عرصه فراموش نشود.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ غلامرضاتاجگردون با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از عملکرد استاندار ، معاونین وی و نمایندگان مجلس و شهردار گچساران با کنایه انتقاد کرد.

نماینده سابق گچساران که با رای عدم اعتماد مجلسی ها دستش از مجلس یازدهم کوتاه شده با انتشار تصاویری از چند پروژه ناتمام در گچساران معتقد است میشد در هفته دولت و یا نهایتا تا پایان امسال این پروژه ها را به سرانجام رساند.

تاجگردون در این مطلب اولین فرد مورد خطاب خود را "جناب آقای استاندار " و مدیران کل استان را مورد خطاب قرار داد.

 

او دومین کنایه اش را به شهردار گچساران زد که دوئل این دو حالا با انتشار پست هایی از عملکرد شهردار در روزهای بی مسئولیتی تاجگردون ادامه دارد.

تاجگردون دل خوش کردن به آسفالت چند خیابان با قیرهای مجانی را عملکرد بحساب نیاورده و گفته حتی  در بیرون آوردن قیراز مخازن ناتوان هستید.!

 

 

نماینده دو دوره مردم گچساران وباشت به اختلافات خود با معاون سیاسی نیز اشاره ای کرد و عزل وحیدمحمدی تبار مدیرکل بحران را که در حادثه آتش سوزی کوه خائیز که جمالی با انتقاد از عملکرد ضعیف مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمدوعدم حضور در محل حادثه  گفته بود "دُمش را بگیرید و بیاندازید بیرون را دوباره با کنایه یاد آوری کرد و شاید نگران از ناتوانی در انتقام از جمالی ...

تاجگردون آنروزها که هنوز امیدوار به ماندن در مجلس یازدهم بود تمام قد از مدیر منتسب به خود دفاع کرد و ادبیات تندی را در جواب معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همین صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام بکاربرد.

بعد از خداحافظی تحمیلی برتاجگردون از مجلس اولین مدیر معزول وحید محمدی تبار بود ،در حالیکه بدنبال تکذیب خبرعزلش بود بقولی دو مدیر دیگر نیز برکنار شدند تا بروایت بسیاری  برای وی آبرو داری شده باشد و شاید همین اشتباهی های منظور تاجگردون همان قربانی های همزمان با محمدی تبار باشد.

 

متن پست اینستاگرامی غلامرضاتاجگردون بشرح ذیل است:

 

جناب آقاي استاندار محترم و مديران كل محترم استان.

 این فقط چند پروژه در سطح گچسارانه است كه كلا تعطیل هستند و همه آنها دارایی دارند.

 همه اینها را میشد هفته دولت یا نهايت پايان امسال افتتاح کرد.

دلتان را خوش كرديد به آسفالت چند خيابان كه از قيرا مجاني سال گذشته كه در مخازن مانده و قسمتهايشم نميتونن از داخل مخزن بيارن بيرون. درسته کار عمراني وظيفه دولت و نماينده كاره اي نيست و شما  به مردم قول داديد كارهاي گچساران و باشت را انجام بديد اگه كمك خواستيد چند نماينده منجمله نماينده هاي محترم استان كه گفت ما كارای گچساران و باشت را پيگيري ميكنيم را به كمك بگيريد و آنها هم كه كار نميكنن به قول معاون محترمتان دمشان را بگيريد و از استان بندازيد بيرون تا مردم شريف گچساران و باشت دلسرد نشوند.

 البته مواظب باشيد اشتباه نندازيد چون اخيرا ميبينم بعضيها واسه رد گم كردن اشتباه ميگيرن

 تاجگردون فقط چند روز دوام آورد؛ انتقاد از بالا تا پایین مسئولان استانی

 

به گزارش راک نیوز، تاجگردون که در طی چندهفته گذشته با انتشار تصاویری از کوهنوردی و شب های تهران و کمی رمانتیک تر مطالبی از هوشنگ ابتهاج ازاتوبان سیاست فاصله گرفته  بود، با یک گردش به چپ دوباره به همان کوی سیاست برگشت تا با امید به آینده دراین عرصه فراموش نشود.تاریخ انتشار : 25 شهریور 1399 10:08» اخبار مرتبط:

 • تاجگردون از کم کاری استاندار و مدیران استان انتقاد کرد+سند
 • کنایه معنادار تاجگردون به نمایندگان مجلس یازدهم؛ باز دستمال کثیف!
 • واکنش معاون سیاسی استاندار به ارتباط تغییر مدیران استانداری با تاجگردون/جما ...
 • تاجگردون دوباره به" رييس دانشگاه علوم پزشكي " تذکر داد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود