مشروح اخبار


» واگذاری اراضی بدون اطلاع دادستان و بازرسی ممنوع/آخرین خبرها از وضعیت کارخانه قند یاسوجرئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال‌های قبل واگذاری‌هایی صورت گرفته اما هرگونه واگذاری بدون اطلاع دادستان و سازمان بازرسی نباید صورت گیرد.


به گزارش راک نیوز، حسن نگین‌تاجی صبح امروز در دیدار با آیت‌الله حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه قضائی استان در چارچوب فرمایش مقام معظم رهبری در سند تحول اقدامات خوبی انجام داده است.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران قضائی افزود: همکاران ما تا ساعت 10 شب با تلاش جهادی علی‌رغم بیماری کرونا در حال رسیدگی به پرونده‌ها هستند.
وی در خصوص مردمی شدن دستگاه قضا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم ارباب رجوع در راس مردمی شدن دستگاه قضا است و این مهم در اولویت قرار دارد.
مقام ارشد قضایی کهگیلویه و بویراحمد به زمین خواری در حاشیه رودخانه‌های استان اشاره و خاطرنشان کرد: اراضی رودخانه بشار و مهریان را بدون تبعیض انجام دادیم، ضمن اینکه بازدیدی از منطقه دهنو خواهیم داشت تا اراضی این منطقه رفع تصرف شود و پیش از واگذاری برخورد کنیم.
نگین‌تاجی با بیان اینکه تصرفات در منطقه چیتاب در دستور کار قرار دارد و بحث زیست محیطی در منطقه دلی‌بجک مدنظر است، گفت: طی سال‌های گذشته واگذاری‌هایی به اشخاص انجام شده است اما اعلام می‌کنیم بدون اطلاع دادستان و سازمان بازرسی هیچ‌گونه واگذاری اراضی نباید انجام شود.
وی در خصوص آخرین وضعیت کارخانه قند یاسوج به نماینده ولی‌فقیه گفت: پیگیر وضعیت کارخانه قند هستیم و کارهای خوبی هم انجام شده، ضمن اینکه کارخانه قند دغدغه دستگاه قضائی استان است.


تاریخ انتشار : 9 تیر 1399 10:57» اخبار مرتبط:

 • در جلسه دادگستری و شرکت آب منطقه ای استان عنوان شد: برای رفع تصرف از اراضی ...
 • برخورد قانونی و قضایی در انتظار متجاوزان به انفال در استان کهگیلویه و بویرا ...
 • دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد: ورود مدعی العموم به اراضی پت ...
 • برخی مدیران بانکی مبلغ یک میلیارد و 900 میلیون تومان را به بهانه تزریق وام ...
 • افشاگری رئیس منابع طبیعی بویراحمد: در گذشته اراضی زیادی واگذار شده /اجازه د ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود