مشروح اخبار


» رسن: هرگز به فسخ قرارداد با پرسپولیس فکر نکردمراک نیوز /  هافبک عراقی تیم فوتبال ‌پرسپولیس گفت: هرگز به فسخ قرار با پرسپولیس فکر نکردم و تمام تمرکزم روی ادامه مسابقات لیگ برتر است.بشار رسن روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در مورد بازگشتش به ایران گفت: خوشحالم که برگشتم و به تمرینات تیمی اضافه شدم. متاسفانه کمی بازگشتم به ایران با تاخیر اتفاق افتاد اما مهم این است که الان بازگشتم تا دوباره در خدمت پرسپولیس باشم.
وی در مورد میزان آمادگی‌اش در دوران غیبت در تمرینات افزود:  در این مدت تمرینات فشرده‌ای در عراق انجام دادم و اجازه ندادم که بدنم از شرایط ایده‌آل خارج شود. حتی در برخی روزها در دو نوبت تمرین کردم تا با اضافه شدن به تمرینات از آمادگی خوبی برخوردار باشم.
هافبک عراقی پرسپولیس درخصوص پرداخت بخشی از مطالباتش خاطرنشان کرد: مسوولان باشگاه در این مدت پیگیر شرایط من بودند و از آنها تشکر می‌کنم. با این‌حال این قول داده شده که تا پایان هفته قسمتی دیگر از قراردادم پرداخت شود.
رسن در خصوص صحبت‌هایی که مبنی بر عدم بازگشت وی مطرح می‌شد، خاطرنشان کرد: هیچ وقت این صحبت مطرح نبود که به ایران بازنگردم. من بازیکن پرسپولیس هستم و تا آخر به قراردادم پایبند هستم.
وی درمورد اینکه می‌توانست قراردادش را فسخ کند، گفت: مشکلاتی وجود داشت اما هرگز فکر فسخ قرارداد را نکردم. هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف داشتند و برایم سخت است که این محبت آنها را نادیده بگیرم. همانطور که گفتم تا روز آخر به قراردادم پایبند هستم.
وی در خصوص اینکه گفته می‌شود او پیشنهاداتی از دیگر کشورها دریافت کرده، گفت: من الان اینجا هستم و ۹ بازی باقی مانده است. تمام تمرکزم روی پرسپولیس است.
رسن در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: بازیکنان ما هر ساله تجربه این شرایط را دارند و می‌دانیم که تا اخرین بازی باید بجنگیم و با موفقیت لیگ را به اتمام برسانیم.تاریخ انتشار : 23 خرداد 1399 16:44» اخبار مرتبط:

 • شوک جدید به بازیکنان پرسپولیس؛ اخراج ۲پرسپولیسی در اردو ترکیه
 • تصویر خبرساز مهاجم جدید پرسپولیس + عکس
 • مسلمان به پرسپولیس پیوست/ آخرین انتقالها در لیگ
 • افشای دلیل اخراج کلاه کج از پرسپولیس
 • دروازه بان ملی پوش ایران به پرسپولیس پیوست
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود