مشروح اخبار


» ساماندهی سایت زباله های شهری دهدشت نیازمند تخصیص اعتبارشهرداری می تواند با حصار کشی کامل محوطه سایت و جاده دسترسی از محل نگهبانی الی سایت آن هم از هر دو طرف و مدیریت ورود و خروج ماشین آلات زباله و همچنین به تبع آن مدیریت ورود و ،خروج اشخاصی که روزانه روانه این سایت می شوند و آهن قراضه ها و مواد بازیافتی دیگر را از دل این زباله ها جدا می کنند که می توان گفت عامل اصلی آتش سوزی ها طبق شواهد متوجه همین اشخاص هم هستند و شناسایی بهتر آنها از طریق اتاق نگهبانی ، دامنه آتش سوزی ها را کاهش بدهد . 


به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری دهدشت؛معاون و قائم مقام شهرداری دهدشت در جلسه ای که اخیرا با فرماندار شهرستان کهگلویه در راستای تمهیدات لازم جهت مقابله با آتش سوزی های اخیر و برنامه ریزی جهت مدیریت بحران منطقه در محل فرمانداری داشتند در خصوص ساماندهی سایت زباله های شهری و ممانعت از آتش سوزی هایی که در این سایت به کرار رخ می دهد و بیش از یک دهه است آرامش و آسایش مردم شهر و روستاهای اطراف را بر هم زده است، چنین اظهار داشتند که اگر قرار است برای همیشه از دود ناشی از آتش سوزی های سایت زباله فارغ بشویم ضرورت هست که یکی یا دو راهکار را زیر را عملی بکنیم.
اولین راهکار لازم جهت ممانعت از آتش سوزی های غیر ضرور در سایت زباله های شهری دهدشت از جانب مهندس حجت تقوی خطاب به فرماندار شهرستان کهگیلویه ابن بود که جایگاه به مکانی دیگر و مناسبتر منتقل بشود. 
راهکار دیگر ایشان این شد که اگر چنانچه امکان جابجایی نیست ضرورت هست که سایت ساماندهی بشود، لذا ساماندهی سایت زباله کما کان مستلزم هزینه هست .
ایشان در ادامه از فرماندار شهرستان کهگیلویه لزوم تخصیص اعتبار لازم جهت ساماندهی سایت زباله های شهری را خواستار شدند.
 ساماندهی سایت زباله شامل تکمیل حصار کشی سایت و بازسازی قسمت های تخریب شده آن و همچنین حصارکشی جاده دسترسی به سایت از هر دو طرف و راه اندازی اتاق نگهبانی و مدیریت ورود و خروج ماشین های زباله به سایت می باشد .
شهرداری می تواند با حصار کشی کامل محوطه سایت و جاده دسترسی از محل نگهبانی الی سایت آن هم از هر دو طرف و مدیریت ورود و خروج ماشین آلات زباله و همچنین به تبع آن مدیریت ورود و ،خروج اشخاصی که روزانه روانه این سایت می شوند و آهن قراضه ها و مواد بازیافتی دیگر را از دل این زباله ها جدا می کنند که می توان گفت عامل اصلی آتش سوزی ها طبق شواهد متوجه همین اشخاص هم هستند و شناسایی بهتر آنها از طریق اتاق نگهبانی ، دامنه آتش سوزی ها را کاهش بدهد .


تاریخ انتشار : 12 خرداد 1399 11:14» اخبار مرتبط:

 • جلسه کمیته پسماند شهرستان کهگیلویه برگزار شد
 • گزارش تصویری کلنگ زنی احداث کارخانه بازیافت زباله و ساماندهی سایت دفن پسمان ...
 • برای دومین بار محل دپوی زباله‌های دهدشت پاکسازی شد/دفن زباله‌ها برای جلوگیر ...
 • شهردار دهدشت از ساماندهی محل دفن زباله این شهر خبر داد
 • میزان زباله تولیدی دهدشت نسبت به جمعیت این شهر بالا است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود