مشروح اخبار


» مرحله چهارم طرح «دهستان کتابخوان» در دهستان طیبی سرحدی شرقی شروع شد این طرح که با هدف سوق دادن اهالی دهستان بویژه جوانان و نوجوانان طراحی شده از تیرماه سال قبل مرحله اول آن اجرا شد که هم اکنون مرحله چهارم آن با حضور بیش از ۳۰ نفر از خواهران و برادران بالای ۱۵ سال، آغاز شد.


مرحله چهارم طرح «دهستان کتابخوان» در دهستان طیبی سرحدی شرقی شروع شد 
به گزارش راک نیوز، مجتبی دژه مسئول دهستان طیبی سرحدی شرقی در قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح در این باره گفت:این طرح که با هدف سوق دادن اهالی دهستان بویژه جوانان و نوجوانان طراحی شده از تیرماه سال قبل مرحله اول آن اجرا شد که هم اکنون مرحله چهارم آن با حضور بیش از ۳۰ نفر از خواهران و برادران بالای ۱۵ سال، آغاز شد.
وی با بیان اینکه متأسفانه سرانه مطالعه در کشور پایین است افزود: این طرح به عنوان یک طرح بلند مدت فرهنگی طراحی شد و هدف ما با تداوم این طرح، افزایش سرانه مطالعه‌ی دهستان بود که تصور می‌کنیم با بهبود فرهنگ کتابخوانی در دهستان، بخشی از این نقیصه برطرف شد.
دژه درباره جزئیات طرح گفت: بر اساس این طرح، در مرحله نخست سه کتاب «یادت باشد» «خاطرات سفیر» و «دختر شینا» مبنای شروع طرح در تیرماه سال ۹۸ قرار گرفت که به شیوه گردشی توسط مخاطبین مطالعه شدند.
وی یادآور شد: حاضرین در این طرح همچنین در مرحله دوم کتاب‌های «سربلند» و «آفتاب در حجاب» و در مرحله سوم کتاب‌های «درکمین گل سرخ» و «خداحافظ سالار» را به صورت گردشی مطالعه نمودند.
دژه در ادامه گفت: در مرحله چهارم، مبنا را بر پنج کتاب «آب هرگز نمی‌میرد» «سه دقیقه در قیامت» «سلام بر ابراهیم ۲» «رویای نیمه شب» و «شاهرگی برای حریم» قرار دادیم که امیدواریم مورد توجه جوانان دهستان قرار بگیرد.


تاریخ انتشار : 2 خرداد 1399 02:51» اخبار مرتبط:

 • یادواره 72 شهید دهستان «زیلایی» برگزار می شود
 • طرح«دهستان کتابخوان»در دهستان طیبی سرحدی مورد استقبال قرار گرفت
 • بانوی کهگیلویه‌ی کتاب«دوئل» اثر «آنتوان چخوف» را ترجمه و چاپ کرد+تصویر
 • «خندوانه» فعلا پخش نمی شود
 • فیلترینگ «لاین»، «واتس آپ» و «تانگو» تا ساعاتی دیگر
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام