مشروح اخبار


» 34شهید و زخمی در حادثه شلیک اشتباهی به ناوچه کنارک ارتش جمهوری اسلامی ایرانروابط عمومی نیروی دریایی ارتش چگونگی بروز حادثه برای یکی از شناورهای سبک در منطقه عمومی آب‌های جاسک و چابهار را تشریح کرد.


به گزارش راک نیوز از مرکز استان هرمزگان ؛ روابط عمومی نیروی دریایی ارتش در اطلاعیه‌ای درباره روز حادثه برای یکی از شناورهای سبک این منطقه در محدوده آب‌های بندر جاسک اعلام کرد: عصر روز یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت در حین انجام تمرین دریایی توسط تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد و تعدادی از دریادلان نیروی دریایی به فیض شهادت نائل آمدند.

پس از این حادثه تیم‌های امداد و نجات دریایی در فاصله کوتاه در محل حضور یافته و مجروحان و شهدا را از شناور تخلیه و به مراکز درمانی منتقل کردند.

گفتنی است نیروهای مستقر در شناور مذکور رشادت مثال زدنی در نجات جان همرزمان خود به خرج دادند.

تعداد شهدای این حادثه ۱۹ تن بوده و تعداد مجروحان نیز ۱۵ نفر است که در وضعیت مناسبی به سر می‌برند.

بر اساس این گزارش شناور حادثه‌دیده کنارک طی عملیاتی برای بررسی‌های فنی به محل اسکله دریایی منطقه منتقل شده است.

روابط عمومی نیروی دریایی ضمن تسلیت به خانواده‌های شهدای این شناور بر آمادگی دفاعی و روحیه شهادت طلبی کارکنان غیور دریایی ارتش تأکید و عنوان کرده است، انتظار می‌رود تا بررسی دقیق تیم‌های کارشناسی حاضر در محل حادثه از هرگونه گمانه‌زنی در این خصوص پرهیز شود.
به گزارش راک نیوز از استان فارس ؛ منابع محلی د راستان خبردادند: 3تن از شهدای این حادثه اهل شهرستان های ممسنی و رستم هستند. بنابراین گزارش سیدمحمد افشون از روستای دودک پشت کوه رستم ساکن شهرنورآباد و سروان شهید مرتضی خادمی از روستای دهنو تل بندو شهرستان رستم می باشد.
هم چنین برخی منابع در هرمزگان از شهادت فردی بنام جعفری از شهرستان ممسنی خبر دادند که این خبرهنوز از طریق منابع راک نیوز تایید نشده است.تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1399 12:16» اخبار مرتبط:

 • اسامی شهید و مجروحان حادثه شلیک موشک به ناوچه کنارک ارتش در خلیج فارس+ عکس
 • تازه ترین جزئیات از حادثه برای شناور "کنارک" نیروی دریایی ارتش در هرمزگان
 • فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی راهبردی ارتش به همرزمان شهیدش پ ...
 • نجات شناور مسافربری از غرق شدن
 • انتقال ۵۶ مسافر شناور حادثه دیده بندرعباس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام