مشروح اخبار


» 2 خبر جدید از استانداری کهگیلویه و بویراحمدرئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد درخصوص مشارکت مردم در انتخابات رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داد.


به گزارش راک نیوز"احد جمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تشکر از مردم همیشه در صحنه و انقلابی استان در خلق حماسه دوم اسفند و مایوس نمودن دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام گفت: این استان با مشارکت ۷۰ درصدی در انتخابات رتبه نخست در کشور را از آن خود کرد.

 

وی عنوان کرد: مجموع آراء ماخوذه در ۳ حوزه اصلی و ۵ حوزه فرعی استان ۳۷۵ هزار و ۸۷ رای بوده که نسبت به جمعیت واجد شرایط استان، مشارکت مردم در انتخابات ۷۰ درصد بوده است.

جمالی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر با کسب ۶۶هزار و ۸۹۵ رای به عنوان منتخب مردم  به مجلس یازدهم راه یافت.

وی با بیان اینکه سید محمد موحد با کسب ۷۵ هزار و ۸۵۰ رای از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده به مجلس یازدهم راه یافت، اظهار داشت: از حوزه انتخابیه گچساران و باشت نیز غلامرضا تاجگردون با کسب ۳۸هزار و ۴۲۲ رای از مجموع ۷۶ هزار و ۵۲۸ رای صحیح ماخوزه به عنوان منتخب مردم به مجلس یازدهم راه پیدا کرد.

 

جمالی ابراز کرد: تعداد واجدان شرایط رای دادن در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان ۵۴۳ هزار و ۶۹۵ نفر بودند که  ۲۷ هزار و ۹۵۳ نفر از این تعداد برای نخستین بار تجربه حضور و مشارکت سیاسی در انتخابات را بدست آوردند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۸ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشتند.

 رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: خراسان جنوبی با ۶۶,۱۳  دهم درصد رتبه دوم مشارکت را از آن خود کرد


*************************************************************

مدیران ملزم به اجرای قانون رفع موانع تولید هستند/بررسی مشکلات ۱۳ طرح اقتصادی

معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد همه مسئولان دستگاه های اجرایی و مدیران بانک های عامل در استان ملزم به رعایت و اجرای قانون تسهیل و رفع موانع تولید می باشند.
 سیدحشمت اله صمیمی دوست در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: توجه به برنامه ها، دستورالعمل ها و قانون سرمایه گذاری و فاصله گرفتن از مسائل دست و پاگیر داخلی باید در دستور کار مسئولان و برنامه ریزان اقتصادی باشد.

وی با اشاره به اینکه مهمترین مسائل کشور بحث تولید و اشتغال است تاکید کرد: باید همه ظرفیت ها برای رونق تولید و اشتغال بکار بسته شود و در روند اجرای پرونده ها و پرداخت وام ها از سوی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هیچ کم کاری پذیرفتنی نیست. 

صمیمی دوست برتعامل و همکاری بیشتر بانک های عامل با صاحبان طرح های اقتصادی و متقاضیان سرمایه گذاری تاکید کرد و افزود: بانک های عامل همکاری خوبی دارند اما نیاز به تلاش و همکاری بیشتری است.

به گفته معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در این نشست مشکلات ۱۳ واحد تولیدی با حضور صاحبان آن  بررسی و راهکارهای رفع این مشکلات ارائه شد.

صمیمی دوست ابراز داشت: پیگیری بند الف تبصره ۱۸، تامین تسهیلات، آماده کردن زیرساخت های آب، برق، راه و مسئله  گمرک از جمله مشکلات این واحدهای تولیدی بود.

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1398 17:05» اخبار مرتبط:

 • جشن تکلیف سیاسی برای ۲۸ هزار رای اولی در کهگیلویه وبویراحمد
 • چند نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد واجد رای دادن هستند
 • چند نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد واجد رای دادن هستند
 • همه مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید اجرا شود
 • رفع مشکلات سرمایه گذاران حقیقی دردستور کار قرار گیرد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام