مشروح اخبار


» هشدار جدی پلیس کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انتشار کلیپ های چند روز اخیر ( جرثقیل سرنجل کل)دوم اسفند ۹۸ ، با خلق حماسه گسترده و مثال زدنی مردم فهیم استان در پای صندوق های اخذ رای ، شاهد مشارکت حداکثری مردم و کسب رتبه اول کشوری مشارکت ، به یک روز ماندگار دیگری در تاریخ این سرزمین تبدیل و به ندای مقام معظم رهبری مدظله العالی لبیک گفتند .


به گزارش راک نیوز، مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه ای اعلام کرد : 
دوم اسفند ۹۸ ، با خلق حماسه گسترده و مثال زدنی مردم فهیم استان در پای صندوق های اخذ رای ، شاهد مشارکت حداکثری مردم و کسب رتبه اول کشوری مشارکت ، به یک روز ماندگار دیگری در تاریخ این سرزمین تبدیل و به ندای مقام معظم رهبری مدظله العالی لبیک گفتند .
حال نیروی انتظامی ؛ از مردم شریف و نجیب و ولایی استان کهگیلویه و بویراحمد، که با خلق این حماسه بزرگ ، برگ زرین دیگری بر افتخارات خود افزودند، خادمین خود در مجموعه انتظامی ، نظامی، امنیتی و قضایی را در برقراری آرامش و امنیت و خلق این حماسه بزرگ، همراهی نمودند ؛ تقدیر و تشکر می نماید.
 لازم به ذکر است ؛ در تاریخ سوم اسفند ، در جشن خود جوش و مردمی کاندید منتخب شهرستانهای بویراحمد و دنا در تفرجگاه سرنجل کل شهرستان بویراحمد ، افراد سودجو و فرصت طلب با سوء استفاده و تصویر برداری و رفتار غیر اخلاقی ؛ باعث تشویش و جریحه دار نمودن افکار عمومی گردیدند که با انجام این عمل قبیح، قصد دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله‌ای داشتند .
 این حرکت از منظر اخلاقی ، عرفی، قانونی و ... ؛ محکوم و از لحظه انتشار این کلیپ، پلیس استان کهگیلویه و بویر احمد با جدیت به این موضوع ورود که نتیجه و اقدام پلیس متعاقباً به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید. 
  تاکید می گردد ؛ چنانچه کسانی قصد داشته باشند از این فضا سوء استفاده و یا ادامه انتشار تصاویر و کلیپ های مشابه را داشته باشند ، این اقدام آنها یقیناً از چشمان بیدار پلیس دور نخواهد ماند و نیروی انتظامی با هماهنگی دستگاه محترم و مقتدر قضایی ، مجازات سختی را برای انتشار دهندگان چنین کلیپ هایی رقم خواهد زد . 
در پایان توصیه موکد می گردد : 
‌ انتشار چنین کلیپ هایی، موجب تشویش اذهان عمومی خواهد بود و کاری غیر انسانی است و مشکلات مضاعف روانی و ناامنی اجتماعی را در پی دارد. 
 شهروندان محترم از انتشار و بازنشر هرگونه کلیپ و خبر نادرست و غلط ، در شبکه‌های اجتماعی خودداری نمایند.


تاریخ انتشار : 4 اسفند 1398 22:45» اخبار مرتبط:

 • توضیحات پلیس در خصوص فیلم منتشره سنگ پرانی به یکی از شعب اخذ رای در شهر گچ ...
 • تکذیب خبر کشته شدن جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در سانحه رانندگ ...
 • واکنش فرماندهی انتظامی فارس به خبرمرگ یک دختر جوان در معالی آباد شیراز در ت ...
 • واکنش نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد به شایعه آدم ربایی در منطقه گ ...
 • عاملان کلیپ‎های توهین‎آمیز علیه مردم بوشهر و برازجان دستگیر شدند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام