مشروح اخبار


» پرسپولیس رسما اعلام کرد : بازگشت کالدرون منتفی شدباشگاه پرسپولیس از منتفی بودن بازگشت کالدرون به ایران خبر داد.


به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز از مرکز استان فارس ؛ ساعاتی پیش صفحه اینستاگرام پرسپولیس در اینستاگرام خبرداد که بازگشت کالدرونرسما منتفی شد/معرفی سرمربی جدید تا روز دوشنبه .

بنابر این گزارش در ادامه این خبر صحبت‌های مهم مدیرعامل باشگاه درباره آخرین وضعیت سرمربی تیم را منتشر شد.

 

این صفحه باشگاه به نقل از انصاری‌فرد آورده :

_با منتفی شدن بازگشت آقای کالدرون تلاش مان این است که تا فردا یا دوشنبه سرمربی جدید را معرفی کنیم و حداقل 2 بازیکن جدید هم جذب خواهیم کرد. در نامه‌ای که دیشب هیئت مدیره و مدیرعامل همراه با در‌نظر گرفتن شرایط مالی عالی برای آقای کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا پایان دهم ژانویه به باشگاه اعلام نماید که چنین اتفاقی رخ نداد. به همین دلیل بازگشت آقای کالدرون منتفی شده است.‌ ما می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم‌ اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به‌کمی زمان بیشتری است.

 

درادامه آمده است :تا آنجایی که مقدور باشد مذاکراتی که طی این مدت بین طرفین(هیات مدیره و مدیرعامل با کالدرون ) صورت گرفته را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم.

 

انصاری فرد گفت: ایشان بعد از ده روز و تحقق برخی خواسته‌هایشان از جمله پرداخت باقی مانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکردند. با این وجود چهارشنبه شب بعد از جلسه بنده و هیات‌مدیره با مدیر برنامه های کالدرون نامه ای برای شان ارسال شد که حاوی نکات‌مهمی از جمله در نظر گرفتن‌شرایط مالی ویژه برای ایشان بود اما با این وجود پنج‌ شنبه ایشان‌ خواسته هایی مالی و غیر مالی مطرح کردند که برخی شان بسیار عجیب بود و غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره. با این وجود باشگاه‌مجددا باز هم پیشنهادات مالی ویژه ای به ایشان داد اما امروز خبری از پاسخ وی نشد.

 

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکرات‌و توافقات خوبی داشته‌ایم.

 

 

وی درپایان گفت: هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در این دو روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد. روز یکشنبه در این رابطه ضمن شفاف سازی بیشتر با هواداران صحبت خواهیم کرد.تاریخ انتشار : 22 دی 1398 07:12» اخبار مرتبط:

 • پرسپولیس به سرنوشت استقلال مبتلا شد؟ /شروط کالدرون برای نیامدن !
 • جلسه فنی پرسپولیس با طعم تهدید نرم/تهدید پس از شکست
 • کالدرون برنده دربی ۹۰ ؛ شکست استقلال در دربی پایتخت
 • شوک جدید به بازیکنان پرسپولیس؛ اخراج ۲پرسپولیسی در اردو ترکیه
 • کالدرون سرمربی پرسپولیس شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام