مشروح اخبار


» مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران:پرداخت حق آلایندگی شرکت نفت و گاز گچساران کاهش پیدا کرده استمدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران حفظ محیط زیست را با اهمیت خواند و از کاهش پرداخت حق آلایندگی این شرکت طی ۲ سال گذشته خبر داد.به گزارش راک نیوز؛ هوشنگ صیدالی شامگاه جمعه در نشست خبری که در محل یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان برگزار شد، اظهارداشت: رعایت مسائل زیست محیطی از جمله اقداماتی است که همواره در این شرکت مورد توجه قرار می‌گیرد. 

وی با اشاره در زمینه احیاء چاه‌های نفتی تحت مدیریت این شرکت از تکنولوژی‌های روز استفاده شده است، گفت: در این راستا از به‌وجود آمدن هرگونه آلودگی جلوگیری شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران همچنین جمع آوری فلرهای نفتی را یکی از سیاست‌های شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران عنوان کرد و گفت: این امر را یک مسئولیت اجتماعی می‌دانیم و تلاش می‌شود تا روزی شاهد پایان کار فلرها باشیم.

صیدالی یادآور شد: در طرح توسعه ۲۸ مخزن نفتی تعداد ۱۱ مخزن در محدوده فعالیت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران قرار دارد و پروژه‌های مربوط به آن با محوریت تامین قطعات و تجهیزات داخلی اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یادآور شد: طی ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۷۶۰ قطعه به در این شرکت طراحی، تعمیر و یا ساخته شده و از سازندگانی داخلی نیز تعداد یک هزار و ۹۰۰ قلم کالا خریداری شده است.

در اولین روز از نمایشگاه ساخت داخل تجهیزات صنعت نفت خوزستان ۱۱ کالای جدید ساخته شده داخلی با کاربرد صنعت نفت و تعداد پنج تجهیز و ابزار کاربردی در عملیات حفاری نفتی رونمایی شده است و علاوه بر این نیز فهرست هفت هزار و ۵۰۰ قلم کالای مورد نیاز صنعت نفت به سازندگان داخلی معرفی شد.

این تجهیزات مرتبط با انواع توربین، ابزار دقیق، تجهیزات درون چاهی و ماشین آلات فرآیندی است که با حمایت شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، توسط شرکت‌های سازنده داخلی بومی سازی شده‌اند.

از جمله این تجهیزات توپک درون چاهی متورم شونده قابل نصب و برداشت، کوادرانت توربین رستون، سیستم جرقه زن توربین‌های رولزرویس، استاتور کمپرسورهای گازی و محفظه احتراق توربین گازی سولار است.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان که با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نمایشگاه های ‌ بین‌المللی خوزستان برگزار شده از ۲۲ تا ۲۵ برای بازدید مراجعه ‌کنندگان دایر است.

برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال راک نیوز در تلگرام به نشانیRAAKNEWS@همراه شوید.تاریخ انتشار : 23 آذر 1398 11:18» اخبار مرتبط:

 • چهارهزار قلم کالای ساخت داخل در نفت و گاز گچساران استفاده شد
 • باهدف حمایت از تولید داخلی:تولید 2هزار قلم کالای مورد نیاز شرکت نفت گچساران ...
 • ساخت 70 مجموعه اقلام صنعتی در نفت و گاز گچساران در یک سال گذشته
 • مدیر عامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران :خرید و راه‌اندازی تجهیزات مبا ...
 • هفت هزار قلم کالای راهبردی در صنعت نفت بومی‌سازی شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام