مشروح اخبار


» حمله مجدد یاران عدل هاشمی پور به تاجگردون ؛ فرزند مباشر خان را دوست ندارم +عکسانتقادو کنایه به تاجگردون مدتی است که به شاه بیت اظهار و نظر برخی از حامیان سردار هاشمی در فضای مجازی تبدیل شده است.


درتازه ترین کلیپ منتشره از عدل هاشمی پور که تهیه آن به ستاد جوانان وی در شهر چرام نسبت داده شد ، نوعی عصبانیت در مقایسه ی عملکردی هاشمی پور با تاجگردون در گفتار سردار نهفته است . به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد؛ اما واقعیت امر این است که کنایه و هجمه به تاجگردون به یک رویه معمول برای یک صفحه شخصی از حامیان عدل هاشمی پور تبدیل شده است . صفحه مشهور یکی از حامیان عدل هاشمی پور که فیک بودن نام آن دور از ذهن نیست در تازه ترین پست گذاری با انتشار ویدیوی صحبت های هاشمی پور که درآن به مقایسه عملکردخود با تاجگردون پرداخته و آمار بیکاری درکهگیلویه وگچساران را مقایسه می کند در زیر آن با انتشار متنی به تفکیک تاجگردون ها پرداخته و ضمن تعریف و تمجید از حاج بهرام تاجگردون به غلامرضا تاجگردون نماینده فعلی مردم شریف گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی تاخته و درادامه نوشته : تاجگردون را دوست دارم ولی از نوع حاج بهرام بودن وشهید زنده بودن ..تاجگردون فرزند مباشر خان را دوست ندارم آنچه در این پست آمده بخوبی نشان می دهد که عدل هاشمی پور و حامیان وی از حمایت تاجگردون در این دوره از انتخابات قطع امید کردند وخوب میدانند از آن جمله های حماسی ولقب " امیرکبیر کهگیلویه" که مدعی بودند تاجگردون به عدل هاشمی پور داده ، در انتخابات پیش رو ندایی شنیده نخواهد شد . البته با تمجید از بهرام تاجگردون ، لاهوتی و منطقیان تنها کور سوی آنها به رای آن دسته از اصلاح طلبان است که برای ریخته شدن آن به صندوق عدل هاشمی در دوره گذشته هنوز تا هنوز منطقیان را نکوهش می کنند و عدم حمایت از کامرانی را می توان مهم ترین دلیل این نکوهش دانست.

تاریخ انتشار : 23 آذر 1398 00:11» اخبار مرتبط:

 • کنایه حامیان عدل هاشمی پور به تاجگردون در شبکه های اجتماعی + سند
 • محمود منطقیان و لاهوتی یا بهرام تاجگردون کدامیک علل اصلی ناکامی اصلاح طلبان ...
 • منتخب کهگیلویه بزرگ :فعلا تصمیمی در حمایت از تاجگردون ندارم/ انسان های بزرگ ...
 • دفتر تاجگردون واکنش نشان داد:سخنان مرتبط با عدل هاشمی پور ربطی به انتخابات ...
 • همایش حامیان تاجگردون امروز در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام