مشروح اخبار


» توضیحات رئیس شورای نهگبان کهگیلویه وبویراحمد در مورد آ؛از نام نویسی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامیحجت الاسلام خرم روزرییس دفتر شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد گفت: یکی از بخش‌های مورد نیاز برای آغاز نام نویسی از داوطلبان تشکیل هیئت‌های اجرایی و نظارت است که اعضای آن پیشتر از سوی هیئت مرکزی شورای نگهبان انتخاب شده اند.


به گزارش راک نیوز از یاسوج؛ رییس دفتر شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه جلسات متعددی بین هیات‌های نظارت و مجموعه اجرایی انتخابات برگزار شده است گفت: ازفردا دهم آذر نام نویسی نامزد‌های یازدهمین مجلس شورای اسلامی در فرمانداری‌های مرکز حوزه انتخابیه و یا در وزارت کشور با حضور نمایندگان هیئت نظارت آغاز می‌شود که تا شانزدهم آذر ماه جاری ادامه دارد.

حجت الاسلام خرم روز افزود: یکی از بخش‌های مورد نیاز برای آغاز نام نویسی از داوطلبان تشکیل هیئت‌های اجرایی و نظارت است که اعضای آن پیشتر از سوی هیئت مرکزی شورای نگهبان انتخاب شده اند.

خرم روز با اشاره به اینکه با اصلاح قانون انتخابات در این دوره دادستان، رئیس ثبت احوال و فرماندار اعضای اداری و حقوقی هیئت اجرایی هستند اضافه کرد: فرمانداری‌ها باید ۳۰ نفر از معتمدان منطقه خود را برای تشکیل هیئت اجرایی به هیئت‌های نظارت معرفی کنند که بر اساس قانون ۸ نفر اعضای هیات‌های اجرایی از بین آن‌ها انتخاب می‌شوند.

او در خصوص شرایط معتمدان نیز گفت: معتمدان باید از گروه‌ها مختلف از جمله روحانیان انتخاب شوند که بومی منطقه بوده یا ۳ سال سابقه سکونت در آن منطقه را داشته باشند.
گفتنی است استان کهگیلویه وبویراحمد دارای 3حوزه انتخابیه است که از هر حوزه یک نماینده راهی مجلس شورای اسلامی می شود.تاریخ انتشار : 9 آذر 1398 11:50» اخبار مرتبط:

 • تقویم کامل انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر شد+فهرست
 • برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس اعلام شد
 • تازه ترین خبرازسرنوشت انتخابات درحوزه انتخابیه بویراحمد ودنا+بازشماری مجدد ...
 • اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان شیراز انتخاب شدند+اسامی
 • جدول زمانبندي انتخابات دهمین دوره مجلس شوراي اسلامي
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام