مشروح اخبار


» آزادی 6 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با حمایت فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان هادر مراسمی و بمناسبت هفته بسیج با حضور فرمانده سپاه فتح استان و معاون قضایی رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندان های استان تعداد ۶ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد زندان های کهگیلویه و بویراحمد از زندان آزاد شدند.

اسماعیل جمیاری مدیرکل زندان ها و نائب رئیس ستاد دیه استان با اعلام این خبر افزود: در ادامه برگزاری جشن های مناسبتی و آزادی زندانیان بدهکار و به مناسبت هفته بسیج در آئینی با حضور سردار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح استان، دکتر فاتحی معاون قضایی رىیس کل دادگستری و سرهنگ تندپور رئیس سازمان بسیج کارکنان سپاه فتح استان تعداد ۶ زندانی جرائم غیرعمد زندان های استان از زندان آزاد شدند.
جمیاری میزان بدهی این افراد را بالغ بر یک میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با مداخله و پیگیری مددکاران و اعضای کمیته صلح و سازش زندان های استان و با دعوت از طلبکاران و شکات بخش اعظم بدهی تخفیف گرفته شد و مابقی در قالب تسهیلات ارزان قیمت و یا بصورت بلاعوض از سوی ستاد دیه استان پرداخت شده است.
مدیرکل زندان های استان با اشاره به اینکه احدی از این زندانیان خانمی کهنسال بوده گفت: ما برنامه آزادی بمناسبت ۵ آذر را صرفا برای ۵ نفر زندانی بدهکار تدارک دیده بودیم ولی همزمان با ورود سردار خرم دل فرمانده سپاه فتح استان یک نفر زندانی (پیر زن) به زندان معرفی شده بود که در قسمت پذیرش و با مواجهه فرمانده سپاه فتح استان مشخص گردید که این پیر زن بعلت بدهی ۴۰ میلیون ریالی به زندان معرفی شده و خوشبختانه با تامین مبلغ بدهی از سوی سردار خرم دل این زندانی آزاد و جمع آزادی ها ۶ نفر شد. که با احتساب این تعداد آزادی ها جمع کل نفرات آزاد شده از ابتدای سال تا کنون ۱۴۵ نفر شده است و خوشبختانه طلبکاران بعنوان خیرین همراه ستاد دیه در بخشش و تخفیف مطالبات خود بیشترین کمک را به مجموعه ستاد دیه استان داشته اند.

آزادی 6 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با حمایت فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

 

آزادی 6 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با حمایت فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

 

آزادی 6 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با حمایت فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

 

تاریخ انتشار : 5 آذر 1398 20:35» اخبار مرتبط:

 • آزادی۷۴ نفر اززندانیان مالی استان درسال جاری/جشن گلریزان دریاسوج
 • 12 زندانی جرائم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند
 • آزادی ۴۸ زندانی جرایم غیرعمد کهگیلویه و بویر احمد با حضور رئیس سازمان زندان ...
 • تشکیل انجمن حمایت از زندانیان در کهگیلویه
 • چک‌های بلا‌محل و گرفتاری زندانیان جرایم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود