مشروح اخبار
 » آتش سوزی در جمعه بازار شهر یاسوج + توضیحات مدیرعامل آتش نشانی یاسوج

جمعه بازار شهریاسوج مدت زیادی است که بجای آنکه ارزانی کالا ها در این بازار او را شهره شهر کند ، آتش سوزی های پیاپی و نارضایتی مغازه داران و ابهام در سرنوشت ساختمان جمعه بازار شاخص ترین شوژه های رسانه ای این نقطه حادثه خیز در شهر یاسوج شده است. 


اگربرای اولین بار به جمعه بازار شهر یاسوج بروید قطعا  نخواهید توانست آدرس دقیقی از محل حضور خود در این بازار به فرد دگری بدهید چراکه مسیرهای پیچ در پیچ  و کم عرض بودن لاین های بازارچه آنقدر غیراستاندار هستند که در هر دو آتش سوزی رخ داده در طی چندماه دراین بازار ، آتش نشانان از این وضعیت گلایه مند بودند.
به گزارش راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه وبویر احمد ؛ عصر امروز براثر آتش سوزی در یک مغازه جوراب فروشی بر اثر آتش گرفتن گاز که از آن برای گرم کردن مغازه  استفاده شده بود آتش‌سوزی حادث شد.

آتش پاد محمد رستمی مدیرعامل آتش نشانی یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار ما با تایید این موضوع اظهار کرد: نیروهای واکنش سریع آتش‌نشانی یاسوج در عرض 5 دقیقه با 3 خودرو و 10 نیرو خود را به محل آتش رساندند و توانستیم آتش‌سوزی را مهار کنیم.

 

وی با بیان این که مکان جمعه بازار شهر یاسوج به مانند معدن باروت است افزود: چندین دستگاه موتور برق با سوخت بنزین در این مکان وجود دارد که در صورت هرگونه آتش‌سوزی چیزی از جمعه بازار باقی نمی‌ماند.

 

مدیرعامل آتش‌نشانی یاسوج با درخواست از مسؤولان برای خاتمه دادن به وضعیت کنونی جمعه بازار گفت: یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی در محل مستقر کردیم تا در صورت بروز حادثه بتوان از بحران جلوگیری کرد.


آتش سوزی در جمعه بازار شهر یاسوج + توضیحات مدیرعامل آتش نشانی یاسوجتاریخ انتشار : 4 فروردین 1398 19:26» اخبار مرتبط:

 • نیم هکتار از کشتزارهای گندم در یاسوج طعمه حریق شد
 • مرگ دلخراش زن و مرد با آتش‌سوزی پیکان در جاده یاسوج ـ شیراز!
 • مهار آتش‌سوزی خودروی پژو پارس در مسکن مهر پارک ساحلی یاسوج+عکس
 • آتش‌سوزی درخوابگاه دانشجویان دختر در یاسوج +تصاویر
 • آتش سوزی در جمعه بازار یاسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  کدام تیم را قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران می دانید

  1- پرسپولیس تهران
  2- تراکتور سازی تبریز
  3- سپاهان اصفهان
  4- استقلال تهران
  5-پدیده خودرو مشهد


  آپلود عکس  آپلود عکس