مشروح اخبار
 » برخورد مرگبار پژو پارس با درخت درشیراز با 5کشته وزخمی +تصاویر

فرمانده ی آتش نشانان حاضر در صحنه ی عملیات در این باره گفت: یک دستگاه پژو پارس به رانندگی مردی جوان و 4 سرنشین مرد بر اثر بی احتیاطی به شدت با درخت برخورد کرده بود.برخورد شدید خودروی سواری پژو پارس با درخت دو کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش  خبرنگار حوادث راک نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی، ساعت 23:52 دقیقه شب گذشته بر اثر برخورد شدید یک دستگاه خودرو پارس با درخت در بلوار پاسداران و تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 و اطلاع از وقوع این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، آتش نشانان ایستگاه 5 را به محل حادثه اعزام کرد.

فرمانده ی آتش نشانان حاضر در صحنه ی عملیات در این باره گفت: یک دستگاه پژو پارس به رانندگی مردی جوان و 4 سرنشین مرد بر اثر بی احتیاطی به شدت با درخت برخورد کرده بود.

وی در ادامه افزود: بر اثر این برخورد شدید که سه نفر از سر نشینان خودرو پارس در داخل خودرو محبوس شده بودند با تلاش آتش نشانان، پس از ایمن سازی محل حادثه، با استفاده از تجهیزات مخصوص، محبوس شدگان را از داخل خودرو به بیرون منتقل شدند.

نیروهای عملیاتی ضمن جلوگیری از نشت بنزین و قطع برق خودرو هر سه مصدوم را در حضور عوامل اورژانس از خودرو خارج و به آمبولانس منتقل کردند.

مصدومین این حادثه سه مرد جوان بودند که پس از معاینات اولیه مشخص شد راننده و یکی از سرنشینان عقب خودرو در اثر شدت جراحت در این حادثه جان باخته وسه مصدوم را نیز جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی در پایان افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه با همکاری عوامل راهور خودرو را به حاشیه ی امن جاده منتقل کرده و تحویل عوامل راهور و انتظامی دادند.

   برخورد مرگبار پژو پارس با درخت درشیراز با 5کشته وزخمی +تصاویر
برخورد مرگبار پژو پارس با درخت درشیراز با 5کشته وزخمی +تصاویرتاریخ انتشار : 20 بهمن 1397 13:20» اخبار مرتبط:

 • سقوط یك دستگاه خودرو سواری در داخل رودخانه
 • باز هم بی احتیاطی، تصادفی مرگبار ، 8 فوتی و مصدوم حاصل دو تصادف در روز گذشت ...
 • ورود ناگهانی یک دستگاه تانکر حمل سوخت به خیابان سه مجروح بر جای گذاشت
 • سقوط مرگبار خودروی سواری در جاده شیراز کازرون
 • سقوط درخت چنار 12 متری برروی پژو پارس درشیراز +عکس
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای