مشروح اخبار
 » بازرسی از ۶۷ هزار اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام شد

رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاپایان اذر ماه بیش از ۶۷  هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی،توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.


به گزارش راک نیوز ،داریوش دیودیده رئیس صنعت،معدن و تجارت با اعلام این خبر افزود: طی این مدت نه ماه، ۳۶۰۰ مورد تخلف از واحدهای صنفی در رسته های مختلف شناسایی شده است.

وی افزود:در این مدت۹ ماه گذشته از سال جاری، ۲۷۲۰فقره پرونده تخلف صنفی در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و جهت صدور حکم به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:این تعداد پرونده مربوط به گرانفروشی،کم فروشی و تقلب،عدم نصب قیمت در دید مشتریان ،عدم صدور صورتحساب،عدم ارائه خدمات،عدم رعایت مسائل بهداشتی،فروش کالای قاچاق و ....بوده است.

دیودیده عنوان کرد:ارزش ریالی تخلفات صنفی از ابتدای سال تا پایان ابان ماه در استان ۴۹ میلیارد ریال بوده است.

رئیس صنعت،معدن و تجارت افزود: روزانه بازرسان ما در سطح شهر بازرسی نوبه ای دارند وهرگونه افزایش نرخ خودسرانه توسط متصدیان واحد های صنفی ،برای انها تشکیل پرونده داده و با قید فوریت به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.

وی از تمامی شهروندان محترم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط واحدهای صنفی،مراتب را از طریق سامانه ستاد خبری ۱۲۴و یا بصورت حضوری تحویل دهند.

رئیس صنعت،معدن و تجارت از کلیه هم استانی های عزیزی که از طریق سامانه ۱۲۴ با سازمان صمت همکاری داشته و تخلفات صنفی را گزارش دادند صمیمانه تشکر می شود و همچنان منتظر دریافت تماس های شما در این خصوص هستیم.

این مسئول در پایان از امار گشت های مشترک بازرسی با دیگر دستگاههای نظارتی اشاره داشت و بیان نمود:در ۹ ماه گذشته از سال ،۴۳۱مورد گشت مشترک به منظور کنترل بازار داشته ایم.

تاریخ انتشار : 19 دی 1397 15:28» اخبار مرتبط:

 • بیش از۵۷هزار بازرسی از اصناف کهگیلویه و بویراحمد انجام شد
 • در بازرسی امروز از بازار 10 واحد صنفی متخلف چرام به تعزیرات معرفی شدند
 • دیودیده خبر داد: در۱۵ روز گذشته تعداد۳۰۷متخلف صنفی در کل استان شناسایی گردی ...
 • متخلفان واحدهای صنفی گچساران 250 میلیون ریال جریمه شدند
 • کشف 200 تن کالای عرضه خارج از شبکه درکهگیلویه وبویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس