مشروح اخبار
 » درخواست جالب معاون جدید گمرک ایران ؛فرصتی برای تبریک گفتن نداریم مردم در شرایط اقتصادی فعلی به تلاش مضاعف نیاز دارند

روز گذشته با حکم رئیس کل گمرک ایران و معاون وزیر اقتصاد جوان ترین معاون امورگمرکی درتاریخ گمرک ایران سکاندار فنی ترین پست این سازمان اقتصادی شد تا در اولین روز کاری پیشگام پایان دادن به یک سنت غلط باشد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی راک نیوز ؛ ارونقی که سابقه مدیریتی وی با نگاه علمی و اشراف به امور گمرکی دربزرگ ترین گمرک تجاری ایران  در راستای سیاست های کلی نظام نام نیکی در خاطر تولیید کنندگان وصادرکنندگان کشور بجای نهاده بود ،اکنون پس از بازتاب خبر انتصاب وی از ناظرین ، مدیران ، کارکنان ، تجار ، کارگزاران گمرکی ، صاحبان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی خواسته تا به منظور جلوگیری از اسراف ، استفاده بهینه از زمان و کاهش هزینه‌های غیرضروری از ارسال هرگونه پیام تبریک، گل و درج آگهی تبریک و همچنین مراجعه حضوری به مناسبت انتصاب وی خودداری نمایند .
به گزارش راک نیوز در این متن درخواستی آمده است :

" ضمن سپاس از ابراز لطف و محبت عزیزان و تشکر و قدردانی بابت پیام های ارسالی تاکنون ، خواهشمند است: ناظرین ، مدیران ، کارکنان ، تجار ، کارگزاران گمرکی ، صاحبان واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی به منظور جلوگیری از اسراف ، استفاده بهینه از زمان و کاهش هزینه‌های غیرضروری از ارسال هرگونه پیام تبریک، گل و درج آگهی تبریک و همچنین مراجعه حضوری به مناسبت انتصاب اینجانب اجتناب فرمایند.

 

اطمینان دارم با همدلی و همراهی شما عزیزان قادر خواهیم بود در راستای اعتلای عملکرد گمرک جمهورى اسلامى ایران گام برداریم و در این مسیر ارائه پیشنهاد‌ها و نقدهای اصولی به منظور رشد و ارتقای بهره‌وری در حوزه‌های مختلف به ویژه تسهیل و تسریع در انجام تشریفات گمرکی و خدمت‌رسانی بهینه به مردم عزیز بهترین هدیه به اینجانب است.

 

در شرایط اقتصادی حاضر انتظار مردم این است که با تلاش مضاعف در چهارچوب قوانین و مقررات و اجرای دقیق برنامه های پیش رو ، بستر جهش و گذار موفقیت آمیز از شرایط مذکور را فراهم کنیم.


به گزارش راک نیوز ؛ باید اقدام ارونقی را الگو گیری از سخنان مقام معظم رهبری،در سی‌ام شهریور سال گذشته در دیدار با اقشار مختلف مردمی به مناسبت عید سعید غدیر دانست که فرمودند : اگر یک جامعه‌ای بخواهد از لحاظ استحکام درونیِ اقتصاد خود به نقطه‌ای برسد که آسیب‌پذیر نباشد، یکی از کارهای واجبی که باید انجام بدهد، این است که اسراف و زیاده‌روی و زیاد مصرف کردن و مانند اینها را کنار بگذارد».

تاریخ انتشار : 9 دی 1397 23:09» اخبار مرتبط:

 • درخواست ضمانتنامه گمرکی دربوشهر الکترونیکی شد
 • کرباسیان:جعل فیشهای بانکی در گمرک ممکن نیست
 • گاف عجیب تعدادی از تجار در پیام تبریک به یک مقام گمرکی دربوشهر! +عکس
 • توضیحات مدیر کل گمرک شهید رجایی بندرعباس درباره دپوی 100 هزار کانتینر
 • تغییرات در گمرک ایران کلید خورد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس