مشروح اخبار
 » پیام استاندار کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت برگزاری سی اُمین جشنواره تئاتر استانی

دکتر علی محمد احمدی استاندارکهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سی اُمین جشنواره تئاتر استان  پیامی را منتشر کرد.دکتر علی محمد احمدی استاندارکهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سی اُمین جشنواره تئاتر استان  پیامی را منتشر کرد.

به گزارش راک نیوز در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برگزاری جشنواره ها به ویژه جشنواره های نمایش علاوه بر معرفی استانها و ظهور و بروز استعدادهای هنری و فرهنگی می تواند به رشد و توسعه همه جانبه و شناخت دستاوردهای جوانان استان منجر شود.

بدون شک هنر نمایش به عنوان‌ زنده ترین و پویاترین هنر،می تواند نقشی سازنده و موثر در انتقال مفاهیم اجتماعی و کمک به باورپذیری و فرهنگ سازی داشته باشد.
 متولیان و مسئولان امور فرهنگ و هنر و حتی هنرمندان و هنروران باید به این جشنواره به عنوان فرصتی ارزنده نگاه کرده و این رخداد مهم را مجالی برای ارائه دستاوردهای جوانان این خطه و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان بدانند.  مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فرصت این رویداد فرهنگی هنری را مغتنم شمرده و در کنار رقابت گروههای نمایشی، برنامه های پژوهشی، برگزاری کارگاههای تخصصی و جلسات نقد و بررسی را در دستور کار خود قرار داده تا جوانان خوش نام و نشان عرصه هنر استان علاوه بر خودآزمایی و رقابت با سایر استانها، نهایت بهره آموزشی را از این جشنواره ببرند.

اینجانب ضمن عرض خیر مقدم به همه هنرمندان و استادان هنری که از سایر استانها به استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد گام می نهند، امیدوارم در کنار هنرمندان خوش قریحه و خوش ذوق استان کهگیلویه و بویراحمد و در این رخداد مهم هنری، گامی موثر در جهت تقویت اثرگذاری این هنر زنده برای فرهنگ سازی و رفع برخی معضلات و آسیب‌های اجتماعی و کمک به باور پذیری جامعه بردارند.

دکتر علی محمداحمدی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انتشار : 28 آبان 1397 01:04» اخبار مرتبط:

 • استاندار: محرومیت‌ها مانع ارائه توانمندی‌های هنرمندان کهگیلویه و بویراحمد ن ...
 • تاجگردون تأکید کرد: ضرورت برگزاری جشنواره فیلم زنده‌یاد حسین پناهی در کهگی ...
 • موفقیتی بزرگ برای هنرمندان کهگیلویه و بویراحمدی
 • بیست و پنجمین جشنواره تئاتر در یاسوج برگزار می‌شود
 • جشنواره های رضوی کهگیلویه وبویراجمد با معرفی برگزیدگان پایان یافت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس