مشروح اخبار
 » مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد: 49 روستای باقیمانده دیشموک و قلعه‌رئیسی تا دهه فجر گازرسانی می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: 49 روستای باقیمانده طرح گازرسانی قلعه رئیسی و دیشموک در دهه فجر امسال به شبکه گاز متصل خواهد شد.


به گزارش راک نیوز از، رحمان خادم امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات شرکت گاز استان در راستای گازرسانی به دورترین مناطق استان اظهار کرد: در حال حاضر 60 درصد از روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هدر رفت مصرف گاز  در استان گفت: با نزدیکی به فصل زمستان مشترکان در صرفه‌جویی مصرف گاز همکاری لازم را با شرکت گاز استان داشته باشند.

خادم با بیان این‌که هم اکنون  677 روستای این استان به شبکه گاز متصل هستند، افزود:با اقدامات خوبی که صورت گرفته تا پایان سال جاری 900 روستای استان گازدار می‌شوند.

وی در ادامه مهمترین اولویت شرکت گاز استان را گازرسانی به ممبی سرآسیاب  و قلعه رئیسی و دیشموک عنوان کرد و گفت: روستاهای این دو شهر دیشموک و قلعه‌رئیسی  با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از روستاها و 2 شهر در 2 فاز اول گازرسانی شده گفت: 49 روستای باقی مانده طرح گازرسانی قلعه رئیسی و دیشموک در دهه فجر امسال به شبکه گاز متصل خواهد شد.

خادم با بیان اینکه در راستای گاز رسانی به دیگر مناطق استان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با داشتن مناطق سخت‌گذر و روستاهای پراکنده حدود 150 هزار خانوار با جمعیت بیش از 500 هزار نفر از گاز طبیعی برخوردارند.تاریخ انتشار : 27 آبان 1397 14:21» اخبار مرتبط:

 • 185 روستای کهگیلویه و بویراحمد تا پایان 97 به شبکه گاز متصل می‌شود
 • ۱۸۲ روستای کهگیلویه و بویراحمد گازرسانی می‌شود
 • یکهزارو424 خانوار روستایی کهگیلویه از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند
 • شبکه داخلی 20 روستا تاکنون اجرایی شده است
 • با گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک6هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار م ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس