مشروح اخبار
 » استفاده از روش های نوین تامین منابع مالی در اجرای پروژه های آب و فاضلاب استان

سیدعلی لدنی نژاد در نشست مدیران و معاونین آبفای استان با اشاره به اهمیت استفاده هرچه بهتر از فرصت های خدمتگزاری اظهار کرد: لذت خدمت در خدمت خالصانه و متهعدانه است.


به گزارش راک نیوز ، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به معاونین و مدیران شرکت آب و فاضلاب استان عنوان کرد: باید سعی کنیم از دوران مسئولیت خود در آب و فاضلاب راه خدمتگزاری و تلاش بی وقفه حرکت کنیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی های شرکت آب و فاضلاب در تامین منابع مالی و ایجاد تحرک و فعال نمودن پروژه‌ها اظهار کرد: استفاده از اوراق مشارکت برای تامین منابع مالی در اجرای پروژه ها طی چهار سال اخیر از از دستاوردهای مهم آبفای استان بود.

لدنی نژاد استفاده از روش فاینانس جاری و اسناد خزانه اسلامی برای تامین منابع مالی پروژه ها را از دیگر دستاوردهای آبفای استان برشمرد و گفت: با انجام این کار بخش زیای از پروژه های آب و فاضلاب فعال شدند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد به استفاده از فرایند ماده ۱۱ یا همان مشارکت مشترکین برای تامین منابع مالی برای اجرای پروژه ها اشاره کرد و گفت: از دیگر برنامه های شرکت آب و فاضلاب استان که در چهارسال اخیر که به جد پیگیری شد استفاده از تبصره ۳ قانون مصوب مجلس شورای اسلامی برای توسعه زیرساخت های آبرسانی همه شهرهای استان بود.

تاریخ انتشار : 27 آبان 1397 13:03» اخبار مرتبط:

 • مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد: عملیات اجرایی فاضلاب روست ...
 • قائم مقام آبفای کهگیلویه و بویراحمد:اصلاح و توسعه 215 كیلومتر شبكه توزیع آب ...
 • تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام احداث می‌شود
 • مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد اصلاح و توسعه 2 ...
 • اختصاص بیش از 118 میلیارد ریال برای رفع تنش آبی و اصلاح شبکه کهگیلویه و بوی ...
 • » اشتراک گزاری خبر  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس