مشروح اخبار
 » نیروگاه‌های خورشیدی در کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزایش تولید برق و توسعه نیروگاها خورشیدی در مناطق مختلف استان در دستور کار است.


به گزارش راک نیوز ، داود راهزادی در همایش کارگروه آب و انرژی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: اهمیت پدافند غیرعامل به گونه‌ای بوده که این موضوع یکی از برنامه‌های اصلی در سطح کشور مورد توجه قرار دارد.

وی با اشاره به اهمیت برق در تامین انرژی حوزه‌های مختلف عنوان کرد: پایداری تامین برق در شهرهای استان از رویکردهای اصلی شرکت توزیع برق استان بوده و تاکنون موفقیت‌های خوبی نیز در این زمینه حاصل شده است.

راهزادی افزایش تولید برق و توسعه نیروگاها خورشیدی در مناطق مختلف استان را از برنامه‌های اصلی شرکت توزیع برق استان عنوان کرد و افزود: در این زمینه نیز پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی از دستگاه‌های ادارای استان با نصب دیزل ژنراتور و پیل های خورشیدی اقدامات موثری را در تامین برق اضطرارای برداشته‌اند، تصریح کرد: امیدوارم که تمامی دستگاه های اداری به این سمت حرکت کنند.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این همایش با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل قدمتی طولانی و به اندازه تاریخ خلقت بشریت دارد.

خسرو دمساز با بیان اینکه با افزایش خطرات و چالش‌های پیش روی بشریت امروزی ضرورت اجرای پدافند غیرعامل بیش از پیش احساس می‌شود، ادامه داد: پدافند غیرعامل به معنای مجموعه فعالیت‌های اصولی برای کاهش خسارت‌های مالی به تاسیسات و زیرساخت‌ها است.

وی تصریح کرد: این موضوع در دستگاه‌های خدمات رسان حوزه آب و انرژی بیشتر احساس می‌شود و به همین دلیل باید تدابیر ویژه‌تری در این زمینه اتخاذ شود.

دمساز به مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه پدافند غیرعامل کارگروه آب و انرژی نیز گریزی زد و گفت: در چهار سال اخیر اقدامات موثری در این زمینه صورت گرفته و کارگروه آب و انرژی از دستگاه‌های پیش رو در این حوزه بوده است.

تاریخ انتشار : 21 آبان 1397 13:57



» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد:ضرورت پدافند غیر عامل در اجرای پرو ...
 • نهادینه کردن پدافند غیر عامل در جامعه امری ضروری است
 • گچساران شهرستان برتر در زمینه پدافند غیرعامل در کهگیلویه و بویراحمد شد
 • فرماندار گچساران، رئیس شورای پدافند غیرعامل کهگیلویه‌وبویراحمد شد
 • یک انتصاب جدید در استانداری کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر



  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس



  آپلود عکس