مشروح اخبار
 » بی‌توجهی مدیران نسبت به نشست های انجمن کتابخانه‌ها/تکرار مصوبه‌های بی‌عمل هدر رفت وقت است

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه، گفت: مدیران عضو انجمن کتابخانه‌های عمومی به نشست‌های این انجمن بها نمی‌دهند.


به گزارش راک نیوز ، سید ایرج کاظمی‌جو ظهر امروز در نشست انجمن کتابخانه‌ها و کمیته مطالعه مفید شهرستان، از بی‌توجهی مدیران عضو نسبت به نشست‌های انجمن انتقاد کرد و گفت: انجمن کتابخانه‌ در نگاه این مدیران حائز اهمیت نیست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه، تصریح کرد: در نشست گذشته این انجمن، فرماندار به نماینده مدیران تذکر داده بود اما در این نشست هم می‌بینیم مدیری شرکت نکرده و نماینده فرستادند.

کاظمی‌جو، با بیان اینکه بخش زیادی از وقت نشست به بررسی مصوبه‌های تکراری اختصاص داده می‌شود، گفت: وقتی یک موضوعی مصوب می‌شود یا عملی شده یا نشده که در چرایی عدم اجرایی شدن مصوبه باید علامت سؤال گذاشت.

وی، با اشاره به اینکه بحث سهم نیم درصد کتابخانه‌ها از درآمد شهرداری موضوع ثابت انجمن شده است، گفت: این موضوع قانونی یک بار برای همیشه به نتیجه برسد تا مجبور نباشیم در همه نشست‌ها روی این موضوع بحث کنیم.

کاظمی‌جو، افزود: انجمن مطالعه مفید نشستی برای تبادل‌نظر و ارائه راهکار پیرامون چگونگی ارتقای سرانه مطالعه و ترغیب به کتابخوانی است، دیگر بحث‌ها بین ادارات حل و فصل شود و به این نشست کشانده نشود.

این مسؤول، اظهار داشت: ایده، طرح و خلاقیت در روی آوردن به مطالعه را می‌توان از مغازه‌ها شروع کرد؛ در واحدهای فروش پر رفت و آمد هر صنفی، ایستگاه مطالعه‌ای نصب  و بخش مجزایی از کتاب‌ها در معرض دید مشتریان قرار داده شود تا با مطالعه آن نسبت به خرید و کتابخوانی ترغیب شوند.تاریخ انتشار : 20 آبان 1397 16:28» اخبار مرتبط:

 • جلسه انجمن کتابخانه های عمومی کهگیلویه برگزار شد/تصاویر
 • غیبت شهردار و اعضای شورای شهر دهدشت در نشست شورای فرهنگ عمومی/بی توجهی به م ...
 • کمبود116 هزار جلد کتاب در کتابخانه های مدارس گچساران
 • انجمن اهل قلم در کهگیلویه راه‌اندازی شد+اسامی
 • تجهیز کتابخانه دولت‌آباد یاسوج
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس