مشروح اخبار


» بیش از 70 درصد خدمات اداره تامین اجتماعی گچساران به ‌صورت غیر حضوری ارایه می شودرئیس اداره تأمین اجتماعی گچساران گفت: بیش از 70 درصد خدمات این نهاد به بیمه شدگان به ‌صورت الکترونیکی ارایه می شود.بیش از 70 درصد خدمات اداره تامین اجتماعی گچساران به ‌صورت غیر حضوری ارایه می شود

رئیس اداره تأمین اجتماعی گچساران گفت: بیش از 70 درصد خدمات این نهاد به بیمه شدگان به ‌صورت الکترونیکی ارایه می شود.

محسن علیزاده در گفت و گو با راک نیوز افزود: بیش از 70 درصد خدمات این نهاد به بیمه شدگان به ‌صورت الکترونیکی ارایه می شود که آنان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی تأمین اجتماعی فیش‌های حق‌ بیمه خود را به صورت غیرحضوری تهیه و نسبت به پرداخت آن با کارت اعتباری اقدام کنند.

وی افزود : هم اکنون ارایه خدماتی مانند صدور فیش حق بیمه، فهرست بیمه، ابلاغ اوراق مطالبات و دیگر فعالیت های این اداره به بیمه شدگان از طریق اینترنت میسر شده و مردم می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

رئیس اداره تامین اجتماعی گچساران شمار بیمه‌شدگان بیمه شدگان اصلی شهرستان گچساران را بیش از ۲۱ هزار و ۸۲ نفر اعلام کرد و ادامه داد: با احتساب افراد تحت تکفل، این تعداد به بیش از ۷۰ هزار نفر می‌رسد.

علیزاده تعداد نفرات مستمری ‌بگیر این سازمان در شهرستان را چهار هزار و ۶۳۱ نفر اعلام کرد.

وی ادامه داد: اداره تأمین اجتماعی گچساران از ابتدای امسال تاکنون ۳۳۰ میلیارد ریال برای تامین درمان و مستمری در این شهرستان هزینه کرده است.

علیزاده بیان داشت: ۲ هزار و ۷۰۰ کارگر ساختمانی در این شهرستان زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند. 

وی گفت: ۸۷ هزار و ۴۹۱ نفر در این شهرستان دارای دفترچه درمانی هستند و از خدمات آن استفاده می‌کنند.تاریخ انتشار : 12 مهر 1396 17:49» اخبار مرتبط:

 • کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در کهگیلویه ایجاد می شود
 • ماهانه 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد ه ...
 • مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: اینکه دانشگاه علوم پزشکی بیماران ...
 • 2هزار و 600کارگر ساختمانی زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی گچساران هستند
 • رئیس سازمان تامین اجتماعی گچساران:مطالبات تامین اجتماعی را افزون بر 160میل ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود