مشروح اخبار


» ماهانه 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد هزینه می‌شودمدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت‌های بیمه‌ای تأمین اجتماعی از قشر کارگر گفت که ماهانه بیش از 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان این استان هزینه می‌شود.ماهانه 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد هزینه می‌شود

مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت‌های بیمه‌ای تأمین اجتماعی از قشر کارگر گفت که ماهانه بیش از 250 میلیارد ریال برای بیمه‌شدگان این استان هزینه می‌شود.

عباس نورمحمدی در نشست با اصحاب رسانه در گچساران اظهار داشت که تأمین این میزان اعتبار برای درمان، پرداخت مستمری، تعهدات بلندمدت و کوتاه‌مدت بیمه‌شدگان، خدمت بزرگی از سوی سازمان تأمین اجتماعی به جامعه کارگری است. 

وی ادامه داد: هشت هزار کارگر ساختمانی در این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

نورمحمدی اظهار داشت: 11هزار نفر برای استفاده از مزایای بیمه کارگران ساختمانی در این استان نام نویسی کردند.

مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد که در سال 95 در این استان برای تأمین درمان، مستمری و تعهدات بلندمدت و کوتاه مدت 320 هزار بیمه شده کهگیلویه و بویراحمد، سه هزار میلیارد ریال هزینه شد.

نورمحمدی گفت: تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دارای بیش از 10 هزار و 672 مستمری بگیر است.

وی ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد دارای 93 هزار بیمه شده اصلی است.

نورمحمدی افزود: بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن، استان کهگیلویه و بویراحمد حدود 713 هزار نفر جمعیت دارد که 43درصد آن زیر پوشش تامین اجتماعی هستند. 

وی الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی در مراکز درمانی ملکی با استفاده از کد ملی و بدون استفاده از دفترچه بیمه و واریز حقوق مستمری بگیران به کارت بانک از خدمات نوینی است که باعث کاهش مشکلات بیمه شدگان شده است.

نورمحمدی بیان کرد: بیمه شدن برای دریافت پاسخ سئوالات خود می توانند با سامانه 1420تماس گیرند.تاریخ انتشار : 7 شهریور 1396 13:02» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل تأمین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد: اینکه دانشگاه علوم پزشکی بیماران ...
 • نورمحمدی خبرداد؛ برقراری حق مستمری کارگران حادثه فولاد بویراحمد
 • زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد بیمه اجتماعی می‌شون ...
 • 2هزار و 600کارگر ساختمانی زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی گچساران هستند
 • رئیس سازمان تامین اجتماعی گچساران:مطالبات تامین اجتماعی را افزون بر 160میل ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود