مشروح اخبار
 » خبرنگاری از دهستان راک برگزیده حوزه نماز درکهگیلویه وبویراحمدشد

امروز، ۱۲ آبان‌ماه در اجلاسیه استانی نماز که با حضور منصور سرگزی، معاون فرهنگ و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در گچساران برگزار شد،تعدادی دراین حوزه مورد تجلیل قرار گرفتند.

این خبرنگار در زمینه اطلاع‌رسانی در حوزه نماز با هدف ترویج فرهنگ این فریضه الهی در جامعه، در سطح استان فعال بوده استخبرنگار خبرگزاری ایکنا از سوی ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد در حوزه نماز به عنوان برگزیده معرفی شد، ضمن اینکه ۱۳۰ نفر در این حوزه نیز تجلیل شدند.

به گزارش راک نیوز از دوگنبدان ،امروز، ۱۲ آبان‌ماه در اجلاسیه استانی نماز که با حضور منصور سرگزی، معاون فرهنگ و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در گچساران برگزار شد، سیده مهناز خزیر، خبرنگار خبرگزاری «ایکنا» به عنوان خبرنگار برتر در زمینه ترویج نماز معرفی شد و مورد تجلیل قرار گرفت.

خبرگزاری ایکنا همواره در زمینه اطلاع‌رسانی در حوزه نماز با هدف ترویج فرهنگ این فریضه الهی در جامعه، در سطح استان فعال بوده است.

همچنین اسماء وفابین و پری‌سیما هاشمی از خبرگزاری فارس، علی ویسی از خبرگزاری شبستان، حمید بهره‌مند، رضا محمدی و اصغر عبدیانی از خبرگزاری صدا و سیما تجلیل شدند.

سیدعین‌الله رضایی و ولی ابراهیم‌پور، هاجر امیدوار، زینب مرادی، راضیه کرم‌زاده در بخش فضای مجازی و یاور نماز، سرهنگ حسین بهروزی و سرهنگ ایمان خردمند، حجت‌الاسلام خورشیدی و علی شجاعی‌پور در بخش فعال نماز نیز تجلیل شدند.

گفتنی است ،سیده مهناز خزیر، خبرنگار خبرگزاری «ایکنا» اهل دهستان راک کهگیلویه میباشد.تاریخ انتشار : 12 آبان 1395» اخبار مرتبط:

 • نخستین اجلاس استانی نماز در گچساران برگزار می شود
 • ابتکار" ابتکاری های جنوب "در اولین جشنواره نشریات و خبرگزاری‌های استان که ...
 • کسب 4 رتبه جشنواره مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد توسط خبرنگاران ایسنا+عکس
 • راه‌اندازی بخش نمازشناسی در کتابخانه‌های عمومی کهگیلویه و بویراحمد
 • شهرستان باشت با کمبود جدی روحانی مواجه است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg