مشروح اخبار
 » توضیح درباره مرخصی 9 ماهه معلمان زن

همکاران فرهنگی به افزایش مرخصی زایمان به این نتیجه رسیدیم که این طرح اجرا شود که بالطبع مشکلاتی را نیز به همراه دارد. او گفت: با ساماندهی نیروی انسانی که از سال گذشته شروع کردیم، بخش عمده‌ای از کمبود نیروها را حل خواهیم کرد و بخش دیگر را از طریق پرداخت اضافه‌کار به فرهنگیان جبران خواهیم کردوزیر آموزش و پرورش با اشاره به رشد ۲۳ درصدی بودجه آموزش و پرورش در لایحه بودجه سال ۹۴ گفت: برای جبران کمبود نیرو ناشی از افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان به ۹ ماه تدابیری را اتخاذ خواهیم کرد.

به گزارشراک نیوز؛ علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم تقدیر از دانش‌آموزان پژوهشگر که با حضور وزیر علوم برگزار شد، گفت: آموزش و پرورش در قالب پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی از دانش‌آموزان پژوهشگر حمایت می‌کند. هم‌اکنون 401 پژوهش‌سرا در سراسر کشور داریم که تلاش می‌شود تا پایان دولت یازدهم در هر منطقه آموزشی یک پژوهش‌سرای دانش‌آموزی داشته باشیم.

او در خصوص بودجه آموزش و پرورش در سال 94 گفت: بودجه آموزش و پرورش در سال 94، 23 درصد رشد داشته است، البته مجلس نیز تبصره‌هایی را تایید و تصویب کرده است که در صورت قطعی شدن این روند بیشتر هم می‌شود. فانی در خصوص افزایشمرخصی زایمان معلمان به 9 ماه گفت: کمبود نیرو و جدا شدن معلم از دانش‌آموزان در وسط سال تحصیلی از جمله مواردی بود که اجرای طرح افزایش مرخصی زایمان فرهنگیان به 9 ماه را به تعویق انداخت. وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: با توجه به نیاز همکاران فرهنگی به افزایش مرخصی زایمان به این نتیجه رسیدیم که این طرح اجرا شود که بالطبع مشکلاتی را نیز به همراه دارد. او گفت: با ساماندهی نیروی انسانی که از سال گذشته شروع کردیم، بخش عمده‌ای از کمبود نیروها را حل خواهیم کرد و بخش دیگر را از طریق پرداخت اضافه‌کار به فرهنگیان جبران خواهیم کرد.

 

 تاریخ انتشار : 23 آذر 1393 21:41» اخبار مرتبط:

 • استیضاح وزیر آموزش و پرورش کلید خورد
 • قول مساعد وزیر آموزش‌وپرورش نسبت به رفع مشکل فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد
 • شرایط و ضوابط استخدام در آموزش و پرورش
 • خطر انحلال در کمین مدارس متوسطه روستایی لنده
 • خبر خوش برای فرهنگیان بازنشسته
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد مربیان خارجی در فوتبال باشگاهی ایران را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-عملکرد خوب و قابل دفاعی دارند
  2- اصلاعملکرد مطلوبی نداشتند
  3- باید به آنها زمان داد بعد قضاوت کرد
  4-هیچکدام
  آپلود عکس

  گزارش تصویری : واکنش محمد رضا گلزار به حواشی بخش خبری 20:30
  چند رسانه ای